Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2024!

Czech-Slovakia Team Německo, ročník 2008

Přidat reakci

NĚMECKO 18. – 20. 5. 2018 – ROČNÍK 2008

 

Nominace hráčů jihočeské LFŠ a vybraných hráčů z České republiky: Ročník 2008 – U10: Divoký Vojtěch ( Jiskra Třeboň ), Korpas Martin ( Slovan Liberec ), Kostka Jonáš ( Junior Strakonice ), Maroušek Tadeáš ( Lokomotiva Veselí nad Lužnicí ), Maruška Tomáš ( Lokomotiva Veselí nad Lužnicí ),  Palaščák Martin ( Slovan Liberec ), Porubský Robin ( MAS Táborsko ), Sochůrek Hugo ( MAS Táborsko ), Švejnoha Filip ( Junior Strakonice ), Tůma Samuel ( ABC Braník Praha ), Žalud Michal ( FK Příbram ).

V pátek byla na programu dvě přátelská utkání s hrací dobou 1x 25 minut- tedy 50 minut celkem. Úvodní zápas se nám i přes velikou únavu podařilo zvládnout jak po herní, tak výsledkové části 4:0 a naše dominance i úspěšnost obcházení soupeře podpořena týmovou souhrou předčila naše úvodní očekávání. Druhý zápas už nás čekal daleko těžší soupeř, který měl oproti předchozímu lépe připravené hráče po technické stránce, ale i rychlostní. Našemu týmu se podařilo sehrát vyrovnanou partii a po šancích na obou stranách utkání nakonec skončilo 3:3. Chytrost a předvídavost byla v obou utkáních na vysoké úrovni a věříme, že to bude pokračovat i v hlavním turnaji a hráči budou předvádět stejně dobré výkony, které týmu zajistí nejen dobrý pocit ze hry, ale i dobré umístění.

V sobotu se probouzíme v 7:30 do turnajového dne a na dobrovolné rozcvičce jsem napočítal jednoho účastníka. Společně lehký běh na místní fotbalové hřiště a následné protažení. S ostatními hráči byl sraz v 8h na snídani, která byla formou švédských stolů. Následovala malá porada a volný program, kde bylo možné se podívat do nedalekého centra poblíž hotelu nebo tělu dopřát odpočinek na turnaj. V 11h se přesouváme na hřiště a od 13:15 hrajeme první zápas. Ve skupině nás čekalo celkem 5 zápasů a bohužel se nám nepodařilo navázat na výkony z přátelského utkání hraného v pátek. Z odehraných zápasů máme v tabulce pouze 1 bod a mimo závěrečného zápasu musíme sportovně uznat, že byl vždy soupeř daleko hladovější po vítězství a aktivním napadáním nám nedal mnoho prostoru ke hře. Naše práce s míčem byla na celkem „dobré“ úrovni, ale pouze v malé rychlosti nebo na místě. Rozhodování hráčů v dané situaci bylo po převzetí míče pomalé a to na takto velký turnaj a kvalitu týmů nestačilo. Hráčům musíme i tak poděkovat za snahu po celý den, kde nám i prohra neotrávila další zápasy a stále byla velká chuť hrát a další zápas vyhrát. V neděli nás tak po výsledcích čekala bronzová skupina.

Program nedělní bronzové skupiny začínal až ve 13h, proto jsme šli do místního parku na pískové hřiště, kde proběhl mini zápas a obratnostní soutěž na prolézačce. Kdo byl v týmu s trenérem měl malinkou výhodu a mohl se radovat z celkového vítězství. Odpoledne už žádný dospělý nehrál a kluci v prvním ostrém zápase bronzové skupiny porážejí první tým. Celý zápasový den byl pro hráče mnohem lepší a zaslouženě vybojovali druhé místo. V této skupině se nám herně dařilo a hlavně našim třem nejlepším hráčům. Dostatek prostoru pro práci s míčem nám umožnil provést krásnou kličku, ale i chytrá řešení před brankou soupeře.

 

Naše výsledky: 2. místo v bronzové skupině

Pátek: Přátelské zápasy

CZECH – ASBERG 4:0 Divoký, Palaščák, Porubský, Tůma; – ASBERK VÝBĚR 3:3 Švejnoha, Sochůrek, Divoký.

Sobota: Zápasy ve skupině

CZECH – SV LOHHOF 0:1; – FK AUSTRIA WIEN 0:1; – MSV DUISBURG 1:2 Kostka; – DÜSSELDORFER SC 2:2 Palaščák, Porubský; – KFC TURNHOUT 1:2 Tůma.

Neděle: Zápasy o umístění – bronzová skupina

CZECH – KFC UERDINGEN 2:0 Sochůrek, Korpas; – SOUTHEND UNITED 5:0 Korpas 2, Maruška, Porubský, Kostka; – GSV LANGENFELD 2:0 Korpas, Tůma; – CS LUCEAFARUL CLUJ 2:2 Švejnoha, Porubský; – POGON KRAKOW 2:2 Sochůrek, Kostka; – VASALUNDS IF 4:0 Sochůrek, Korpas, Porubský, Kostka.

 

Výsledky nejlepších 16 týmů.

O 15. místo: PSV Eindhoven white Austria Wien    3 : 0.

O 13. místo: Milmersdorf TSV Meerbusch              3 : 2 pen.

O 11. místo: FC Everton RSC Anderlecht               2 : 0

O   9. místo: Manchester City Juventus Turin         0 : 1

O   7. místo: Blackburn Rovers PSV Eindhoven     0 : 2

O   5. místo: VFL Bochum Prevent Antwerpen       0 : 3

O   3. místo: 1. FC Köln Karlsruher SC                   4 : 3 pen.

FINÁLE: Borussia Mönchengladbach Bayer 04 Leverkusen   2 : 1

 

Přidej reakci