Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2024!

Czech Team Něměcko – 27. – 28. 5.2023 – ROČNÍK 2011

Přidat reakci

Nominace – ročník 2011 – U12:

Horní řada zleva: Štěpán Švec (FC Silon Táborsko), Jakub Müller (FK Příbram), Martin Gorský (FC Silon Táborsko), Adam Ťuka (FK Příbram), trenér Miroslav Bláha, Miroslav Bláha (FK Příbram), Jakub Starý (FC Silon Táborsko), Martin Král (SKP ČB), trenér Jan Větrovský, Marek Loužecký (FC Silon Táborsko), Šimon Znášik (AS Trenčín), Oliver Kňažek (AS Trenčín). Vpředu: Jakub Beneš (SKP ČB).

Společné foto s týmem FC St. Pauli.

Hodnocení turnaje:

Kategorie U12 odehrála zahraniční turnaj v německém Kasselu.

Hodnocení trenéra Jana Větrovského: „Páteční úvodní přátelské utkání s místním celkem hráče  příliš neprověřilo na rozdíl od víkendového turnaje. Německý model malých forem hry, kdy se hraje systém 6+1 na polovinu hřiště zvyšuje oproti zvyklému českému 7+1 značně fyzické nároky na hráče. Především ve smyslu množství naběhaných metrů, často vzhledem ke způsobu hry ve vysoké intenzitě. Pojetí hry mnoha soupeřů pak bylo rovněž fyzičtější a fotbalově jednodušší než jsou hráči zvyklí z místních trávníků. Logickým limitem týmu sestaveného z hráčů více klubových příslušností pak samozřejmě byly různé herní návyky, ke kterým jsou v jejich klubech hráči vedeni.

Náš trenérský tým se snažil hráče vést k pojetí, tak aby docházelo k rozvoji hráčů na všech pozicích. Samozřejmě se snahou zvítězit, ale při dodržení výše uvedeného principu. Dá se říci, že nejlepší zápasy jsme sehráli v neděli dopoledne v první skupině o umístnění. V závěrečné skupině o umístnění byl již znát úbytek sil a chyběla i větší jiskra. Mezi individuálně nejzajímavější hráče celého turnaje patřil svou rychlostí Adam Ťuka“.

Hodnocení trenéra Miroslava Bláhy: „Turnaj jsme zahájili pátečním seznamovacím přátelským utkáním, kde si kluci vyzkoušeli společnou hru a s trenérem Honzou Větrovským jsme určili rozestavení a posty hráčů na sobotní a nedělní zápasy. Sobotní zápasy ve skupině jsme sice zahájili prohrou, ale v dalších utkáních již byli kluci sehranější, předváděli velmi dobré individuální i týmové výkony a následné zápasy jsme vyhráli, remizovali a postoupili jsme do zlaté skupiny. V neděli ve čtvrtfinálové skupině jsme odehráli velmi vyrovnaná utkání, kde nás skvělými výkony držel brankář Kuba Beneš, ale bohužel jsme vstřelili pouze jeden gól, a tak jsme po jedné výhře a dvou prohrách hráli zápasy o 9. – 12. místo. Zde již byla na hráčích znát únava, oba zápasy jsme prohráli a na turnaji jsme se nakonec umístili na pěkném 12. místě. Chtěl bych poděkovat všem klukům za reprezentaci a pěknou hru, myslím, že si z turnaje odnesli spoustu zkušeností a nových zážitků. Hráči vytvořili super partu, svými výkony také do týmu skvěle zapadli kluci z AS Trenčín. Velké díky také patří rodičům, kteří nás celý turnaj podporovali a fandili. Děkuji i trenérovi Honzovi Větrovskému za skvělý přístup během celého turnaje a vedoucí mužstva Evě Gorské za to, že se o celý tým výborně starala. Věřím, že si všichni turnaj užili a rádi se zúčastní i příští rok.“

 

Společné foto s týmem KSV Hessen Kassel.

Společné foto s týmem DSC Arminia Bielefeld.

Naše výsledky: 12. místo z 28. týmů

 

Pátek:

Přátelské utkání: Czech Team – JFV Söhre  23 : 1.

Sobota:

Zápasy ve skupině: 1. KSV Hessen Kassel 0 : 0; 2. SpVgg Oberrad 1 : 4 Kňažek; 3. FC Hansa Rostock 0 : 0;  4. Tschechien U11 (CZ);  5. SC Paderborn   2 : 1 Ťuka, Znášik; 6. VfL Kassel blau

9 : 0 Ťuka 4, Starý 2, Müller, Král, Kňažek; 7. VfL Waiblingen blau 5 : 0 – Ťuka, Bláha, Král, Starý, Kňažek. A POSTUP DO ZLATÉ SKUPINY !!!

Neděle:

Čtvrtfinálová skupina: 1. Fortuna Düsseldorf rot 0 : 1; 2. DSC Arminia Bielfeld 0 : 1; 3. Tschechien U11 (CZ); 4. SC Paderborn  1 : 0 Ťuka.

O umístění 9. –12. místo: Czech Team –  FC St. Pauli braun 0 : 2.

O 11. místo: Czech Team Czech Team – SpVgg Oberrad 0 : 2.

 

Konečné pořadí nejlepších 8. týmů: 1. DSC Arminia Bielefeld; 2. Fortuna Düsseldorf rot; 3. FC Hansa Roztok; 4. Fortuna Düsseldorf weiss; 5. Hannover 96; 6. Excelsior Rotterdam (NL); 7. FC St. Pauli weiss; 8. SV Darmstadt 98.

 

Společné foto s rodiči.

Czech Team 2023 23 března 2024

Přidej reakci