Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2024!

Czech Team, Německo, ročník 2011

Přidat reakci

NĚMECKO 4. – 6. 6.2022, ROČNÍK 2011

Nominace: Ročník 2011 – U11

Horní řada zleva: Tomáš Blažek (SK Slavia Praha), Svjatoslav Lysyi (SK Slavia Praha), Vilém Kopřiva (SK Slavia Praha), trenér Dalibor Buchálek, Miroslav Bláha (1.FK Příbram), Jakub Müller (1.FK Příbram), Adam Ťuka (SKP České Budějovice), Marek Buchálek (SKP České Budějovice), Štěpán Švec (FC MAS Táborsko), Tomáš Tichý (SKP České Budějovice), trenér Adam Ježek, Martin Gorský (FC MAS Táborsko). Vpředu: Jakub Beneš (SKP Č. Budějovice).

Hodnocení turnaje:

Kategorie U11 odehrála zahraniční turnaj v německém Düsseldorfu.

Hodnocení trenéra Adama Ježka: „Myslím si, že pro všechny kluky, včetně mě to byla velmi cenná zkušenost. Zahráli jsme si zápasy proti silným a velkým klubům a myslím si, že jsme příliš nezaostávali. Velká výhoda byla, že všichni hráči v týmu měli velmi podobnou herní úroveň, takže bylo vcelku jedno, kdo byl zrovna na hřišti. Líbil se mi výkon všech, ale vyzdvihl bych Adama Ťuku a brankáře Jakuba Beneše. Myslím, že všichni mají skvělé zážitky a že by jeli hned znovu, takže věřím, že se s většinou kluků za rok opět uvidíme.“ Druhý trenér Dalibor Buchálek dodává: „Veliký dík patří i rodičům, vytvořili jsme skvělou partu a rodiče klukům skvěle fandili. Zápasy s německým Karlsruher, švýcarskou Basilejí, portugalským Portem, italským Juventusem či holanskými týmy byly pouze třešničkami na skvělém prodlouženém víkendu.“

Naše výsledky: 10. místo ze 134. týmů

Pátek:

Přátelské utkání: Czech Team – Sportfreunde Neuwerk 06 20:1.

Sobota:

Zápasy ve skupině:

  1. Czech Team; 2. Karlsruher SC 1:0 Gorský; 3. TSG Wieseck 1:0 Kopřiva; 4. Osnabrücker SC 6:0 Ťuka 3, Blažek, Buchálek, Gorský; 5. KAW Ostfriesland Mitte 3:0 Blažek 2, Švec.

Zápasy o postup do výkonnostních skupin:

  1. Karlsruher SC; 2. Czech Team; 3. FC Porto (P) 2:0 Ťuka, Müller; 4. FC Concordia Basel (CH) 0:2.

Neděle:

Čtvrtfinálová skupina o 1. – 24. místo:

  1. Juventus Turín FC (I) 0:3; 2. Fortuna Düsseldorf 2:8 Blažek 2; 3. Czech Team; 4. Excelsior Rotterdam (NL) 2:1 Ťuka, Gorský; 5. Aarhus GF (DK) 1:0 Gorský; 6. ADO den Haag (NL) 3:2 Ťuka, Tichý, Lysyi.

O 9. místo: Czech Team – Karlsruher SC   0:3

Konečné pořadí nejlepších 10. týmů: 1. Bayer 04 Leverkusen, 2. Juventus Turin (I), 3. Olympique Marseille (F), 4. Fortuna Düsseldorf, 5. PAOK Soluň, 6. TSG 1899 Hoffenheim, 7. Royal FC Antwerp (B), 8. Les Lilas Paris (F), 9. Karlsruher SC, 10. Czech Team, a např. 13. Benfica Lissabon (P), 17. FC Valencia (ESP), 19. PSV Eindhoven (NL), 22. Flyeralarm Admira Wien (AT).

Společné foto s italským týmem Juventus Turín FC.

Společné foto s portugalským týmem FC Porto.

Společné foto s fanoušky po sobotním postupu do TOP 24.

LFŠ 2021 3 srpna 2022

Přidej reakci