Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2024!

Czech Team, Německo, ročník 2010

Přidat reakci

NĚMECKO 4. – 6.6.2022, ROČNÍK 2010

Nominace: Ročník 2010 – U12

Horní řada zleva: Trenér Tomáš Přibyl, Mikoláš Míča (SK Dynamo České Budějovice), Tomáš Vacek (SK Slavia Praha), Sebastián Vašků (FC Vysočina Jihlava), Tobias Přibyl (SK Dynamo České Budějovice), David Ritter (FC Vysočina Jihlava), trenér Jonathan Davies.

Dole zleva: Kryštof Karlík (TJ Jiskra Domažlice), Vojtěch Panuška (FK Junior Strakonice), Tomáš Procházka (FC Písek), Zdeněk Paidar (FC Viktoria Plzeň), Šimon Procházka (FC Písek), Jakub Sosna (SKP České Budějovice), Miroslav Řezníček (TJ Jiskra Domažlice). Leží: František Fukna (SK Slavia Praha).

Hodnocení turnaje:

Kategorie U12 odehrála zahraniční turnaj v německém Stuttgartu a ohodnocení trenéra Jonathana Daviese: „Víkend byl z hlediska hráčů úspěšný, protože někteří z nich získali zkušenosti, které by jinak ve svých klubech nezískali. Výsledky nebyly určitě nejlepší, přišlo mi, že některým hráčům chyběla herní inteligence a bylo těžké dát dohromady tým, myslím tím stmelit za tak krátkou dobu dobrou partu z hráčů, kteří obvykle netrénují v jednom týmu. V důsledku toho byly výkony trochu nekonzistentní a někteří hráči bohužel neměli dostatečnou schopnost konkurovat lepším týmům.“ Druhý trenér Tomáš Přibyl dodává: „Hodnocení kolegy je sice přísnější, ale velice výstižné. Přestože jsme hráčům měnili posty a v obranné činnosti to bylo dobré, přechod do útoku a především finální přihrávka tam skoro nebyla. I tak si myslím, že rozhodlo první utkání, které jsme pouze remizovali. Kdybychom ho vyhráli, mohli jsme díky kvalitě týmu pomýšlet i hodně vysoko, např. jako náš hostitelský tým, se kterým jsme v pátek vyhráli přátelské utkání a v sobotu ve skupině smolně prohráli.“

Naše výsledky: 23. místo z 32 týmů

Pátek:

Přátelské utkání: Czech Team – VfR Heilbronn 3:1 Přibyl, Ritter, Procházka Š.

Sobota:

Zápasy ve skupině: 1. VfR Heilbronn 0:1; 2. SV Waldperlach Team   0:0, 3. Czech Team; 4. SGV Freiberg 1:1  Procházka Š.

Skupina o 17. – 24. místo: 1. SG Letter 0:1; 2. FC Heidenheim 0:0, 3. TSV Schott Mainz 0:2; 4. Czech Team.

Neděle:

Skupina o 21. – 24. místo: 1. TSV Schott Mainz 0:1; 2. FV Löchgau – pro déšť nehráno; 3. Czech Team; 4. SC Xaverov Praha 5:0 Karlík, Vacek, Přibyl, Míča, Řezníček.

Konečné pořadí nejlepších 8. týmů: 1. Eintracht Frankfurt, 2. TSV 1860 München, 3. VfB Stuttgart, 4. VfR Heilbronn, 5. FC Aberdeen (SCO), 6. FSV Mainz 05, 7. FC Zbrojovka Brno, 8. RB Salzburg.

Společné foto s rakouským týmem Red Bull Salzburg.

Společné foto s skotským týmem FC Aberdeen.

LFŠ 2021 3 srpna 2022

Přidej reakci