V minulosti se LFŠ konala v krásných a velmi útulných areálech v Nové Včelnici, v Dřítni a také v Písku. V posledních letech se zejména využívá nádherný sportovní areál v Třeboni.

Sportovní areál v Třeboni pravidelně využívají nejen regionální fotbalové kluby, ale i krajské fotbalové výběry v žákovských kategoriích, ligové týmy v mládežnických kategoriích a díky perfektně zajištěné regeneraci také ligová mužstva (AC Sparta Praha, 1. FK Příbram, SK Dynamo Č.B.).

Třeboň – sportovní areál Hliník nabízí:

• vždy perfektně připravené travnaté hřiště
  • kvalitní travnatou tréninkovou plochu
  • hřiště s umělým povrchem
  • v případě nepříznivého počasí tělocvičnu včetně kompletně vybavené posilovny
  • ve volném čase lze využít tenisové kurty, basketbalové koše, pingpongové stoly a florbalové vybavení

Hráči jsou ubytování přímo v areálu v nově zrekonstruovaných tří až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením v útulném Hotelu Svět.
Pro hráče je zajištěno stravování formou plné penze – snídaně, oběd, večeře a druhá večeře dle sestaveného jídelníčku. Naprostou samozřejmostí je zajištění pravidelného pitného režimu. Nedílnou součástí kempu je také komplexní zajištění regenerace ve spolupráci s lázněmi Aurora.

Letní fotbalová škola v posledních letech využívá nádherný sportovní areál Na Hliníku v Třeboni.

V minulosti se LFŠ konala v krásných a velmi útulných areálech v Písku, Dřítni a Nové Včelnici.