Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2024!

Czech Team Něměcko – 27. – 28. 5. 2023 – ROČNÍK 2013

Přidat reakci

Nominace: Ročník 2013 – U10:

Horní řada zleva: Kryštof Kubát (FK Příbram), trenér Martin Špinar, Matteo Špinar (FK Příbram), Dominik Bárta (JFA ČB), Michal Rajtoral (JFA ČB), trenér Michal Matoušek, Vítek Voleman (JFA ČB). Dolní řada zleva: Kristián Matoušek (JFA ČB), Matyas Pospíšil (FK Příbram), Martin Letovský (JFA ČB), Oliver Fukala (FC Háje JM). Vpředu: Patrik Zelenka (FC Háje JM).

Společné foto s italským týmem Juventus Turín FC.

Hodnocení turnaje:

Kategorie U10 odehrála zahraniční turnaj v německém Düsseldorfu.

Hodnocení trenéra Martina Špinara: „Celé naše představení hodnotím velice pozitivně. V pátek při přátelském zápase s lehčím soupeřem jsme se v prvním poločase trochu hledali, ale pak jsme předvedli krásný fotbal, kdy se nám dařilo kombinačně i střelecky. V sobotu jsme z pěti zápasů třikrát vyhráli a zajistili si tak stříbrnou skupinu. Dařilo se Matteovi, Kristymu, dopředu se přidal Lety, který se však málo tlačil do zakončení. Vzadu se turnaj vydařil Kryštofovi a zejména Míšovi, kteří byli velmi pracovití a silní v osobních soubojích. V sobotu se nedařilo Matymu, který se rozehrál až v neděli a Vítek byl v každém zápase platný jen několik minut, pokud by stáhl váhu, byl by ovšem pro tým velkým přínosem. Oliver to měl na této úrovni velice těžké, ale každopádně makal a odměnou mu byly i hezké góly. Největším zklamáním byl Patrik v brance, kterému se buď vůbec nedařilo především v rozehrávce nebo předváděl excelentní výkony, kterých bylo bohužel méně a Dominik, který nepracoval naplno, Nepředváděl co umí, nedostával se do zakončení a byl nesmyslně zákeřný. Hodnocení hráčů jsem napsal zejména proto, že jsme mohli postoupit i do zlaté skupiny, ale v rozhodujícím hratelném zápase se Schalkem (1:4) se k pěti tahounům ostatní prostě nepřidali. V neděli se rozehrál Maty, skončili jsme nejprve druzí v osmifinálové skupině a pak dokonce čtvrtfinálovou skupinu vyhráli. Tím jsme se dostali až do finále, kde už nám došli i síly a bohužel jsme ho zaslouženě po boji prohráli. Jinak musím klukům poděkovat za skvělý zážitek, tým byl zajímavě poskládaný a dokážeme-li ho doplnit o nová jména, pak máme potenciál skončit i daleko lépe.“

 

Společné foto s německým týmem FC Schalke 04.

Společné foto s německým týmem SV Werder Brémy.

Naše výsledky: 22. místo ze 74. týmů

Pátek:

Přátelské utkání: Czech Team – Sportfreunde Neuwerk 06  10 : 1 ( 3 : 1 ) Špinar 3, Bárta 2, Pospíšil 2, Letovský, Matoušek, Fukala.

Sobota:

Zápasy ve skupině: 1. FC Schalke 04 weiss 1 : 4 Letovský; 2. Tschechien U10 (CZ); 3. SK Londerzeel red (B) 1 : 0 Matoušek; 4. CfR Links 3 : 1 Špinar, Matoušek, Fukala.

Zápasy o postup do výkonnostních skupin: 1. FC Schalke 04 weiss; 2. Berliner AK 0 : 4; 3. Excelsior Rotterdam (NL) 1 : 0 Voleman; 4. Tschechien U10 (CZ).

 

Společné foto s anglickým  týmem Blackburn Rovers F.C.

Neděle:

Skupina o 21. – 36. místo: 1. Werder Bremen 0 : 1; 2. Tschechien U10 (CZ); 3. Juventus Turin 3 : 0 Letovský, Kubát, Špinar; 4. PEC Gusung FC (Korea) 1 : 1 Špinar.

 

Společné foto s korejským týmem PEC Gusung FC.

Skupina o 21. – 28. místo: 1. Tschechien U10 (CZ); 2. MSV Duisburg 0 : 2; 3. Football Amibitions (NL) 1 : 0 Fukala; 4. Stuttgarter Kickers 2 : 1 Špinar, Matoušek.

Finálový zápas o 21. místo: FC Augsburg – Tschechien U10 (CZ) 2 : 1 Rajtoral.

 

Konečné pořadí nejlepších 8. týmů: 1. Eintracht Frankfurt; 2. Berliner AK; 3. Hamburger SV; 4. Bayer Leverkusen; 5. Beniaminek Krosno (PL); 6. Hellas Verona (GR); 7. VFL Bochum; 8. VV St. Truiden (B).

Czech Team 2023 23 března 2024

Přidej reakci