Letní fotbalová škola 2023

Projekt Letní fotbalové školy bude od července 2023 pozastaven.

 

Ahoj všichni,

po 13 letech jsme se rozhodli projekt Letní fotbalové školy pozastavit vzhledem k malému zájmu hráčů, trenérů, ale i možných potencionálních sponzorů. Jedním z důvodů je i skutečnost, že už nedokážeme udržet ten nejdůležitější z 5 základních principů, na kterých jsme Letní fotbalovou školu vybudovali. Jedná se o princip, díky kterému jsme byli naprosto jedineční a kdy jsme měli v každém turnusu pouze hráče ze stejného ročníku. Bohužel již v posledních ročnících jsme nedokázali zabezpečit ani další z těchto principů, protože nám již chyběli jako hlavní šéftrenéři některých turnusů trenéři ligových týmů z konkrétních ročníků, ovšem počet 8 hráčů na jednoho trenéra při tréninkové jednotce jsme dodrželi do posledního turnusu. U dalších tří principů jsme problém neměli. Udrželi jsme Letní fotbalovou školu po celých 13 let na různých místech krásných jižních Čech, v posledních letech v Třeboni díky skvělé spolupráci s panem Skálou a jeho fotbalovým oddílem, městem a především s panem Břízou a jeho hotely. Nabídli jsme dětem pestrou pohybovou aktivitu včetně výuky fotbalové angličtiny či němčiny. Posledním principem je pracovat s účastníky LFŠ i po jejím skončení, což jsme vždy splnili (až na Covidové období) formou Repre výběrů LFŠ, které jsme posílali do zahraničí, především do Německa.

Za 13 let, za 13 červencových měsíců jsme otevřeli 52 turnusů ( nejvíce 7 v roce 2014 ), přivítali jsme zde 1 464 dětí ( nejvíce 164 v červenci 2017 ), sehnali jsme 137 velmi kvalitních trenérů ze 14 ligových týmů (včetně 4 slovenských oddílů), kteří byli vždy na několika turnusech. Po 13 Letních fotbalových školách jsme poslali 10x hráče do zahraničí (Německo, Anglie, Rumunsko), 2x nám to zhatil Covid (z LFŠ 2020 a 2021) a z loňské Letní fotbalové školy vyrazí Repre výběry LFŠ do zahraničí až 27. a 28. května 2023. Do zahraničí jsme tak poslali 37 reprezentačních výběrů, ve kterých se vystřídalo 463 hráčů a poslední tři výběry pošleme letos v květnu.

V roce 2011 jsme začali jedním turnusem pro ročník 2001 a jsme velice pyšní, že pro řadu hráčů byl následný Repre výběr LFŠ první velkou akcí, která jim otevřela cestu do velkého fotbalu, řada kluků prošla skutečnými reprezentačními mládežnickými výběry, velmi sledovanou „21“ a nyní mají svá pevná místa v základních sestavách zahraničních, slovenských, ale i českých prvoligových týmů. Moc bychom si přáli, aby se i hráčům v následujících mladších ročnících dařilo podobně nebo i lépe.

Přesto se bohužel Letní fotbalová škola v červenci 2023 neuskuteční.

Moc děkujeme za pochopení. Vašek Hrabík, Tomáš Maruška a David Lafata.


Letní fotbalová škola 2022

Ahoj všichni,

po naprosto bezproblémovém průběhu letošní prázdninové fotbalové školy Vám posíláme pozvánku na další ročník letní fotbalové školy do jižních Čech. Přestože je pro rok 2022 nejstarší kategorií ročník 2010, díky velkému zájmu hráčů z ročníku 2009 a samozřejmě Vás rodičů, jsme se stejně jako v předešlých ročnících rozhodli udělat opět výjimku pro ročník 2009, který bude mít buď turnus samostatný ve stejném termínu, nebo bude spojený s ročníkem 2010. Stejný model jsme zvolili i pro ročník 2015, který bude mít buď turnus samostatný, nebo bude spojený s ročníkem 2014, v každém případě ve stejném termínu tak, aby jste si mohli již nyní plánovat letní prázdniny, a aby jste měli pod stromeček krásný Vánoční dárek.

Dárkové vánoční poukazy naleznete na stránkách www.letnifotbalovaskola.cz v sekci INFO od 20.12.2021.

Pro rok 2022 jsme všechny termíny přizpůsobili přípravě hráčů ve svých mateřských klubech především s ohledem na ročník 2011, který přechází do kategorie mladších žáků. Z tohoto pak vyplynuly následující termíny:  Ročníky 2009 a 2010 9. – 12.7.2022, ročník 2011 13. – 16.7.2022, ročník 2012 17. – 20.7.2022, ročník 2013 17. – 20.7.2022 a ročníky 2014 a 2015 21. – 24.7.2022.

V tuto chvíli máme již potvrzené ubytování, stravování i veškerá sportoviště včetně vnitřního bazénu v Lázních Aurora a spolu s nájemci těchto zařízení předpokládáme, že budeme společně schopni případně zabezpečit veškerá vládní i hygienická nařízení, budou-li stále platná.

Až na výjimky pojedeme opět a stále jako jediní po ročnících a nadále platí pravidlo, že hráči, kteří se v předchozích letech naší letní fotbalové školy zúčastnili, budou mít v rámci přihlášek jednoznačně přednost, neboť jednotlivé kempy budou opět limitované počtem. Stejně jako v předchozích letech se začaly všechny turnusy plnit již v listopadu a přednost budou mít hráči z předchozích ročníků pouze do konce ledna, tj. do 31.1.2022. Všechny turnusy se budou konat v Třeboni v hotelu Svět a rádi bychom si zopakovali krásné zážitky z tohoto lázeňského městečka. Pro rok 2022 zůstává i nadále čtyřdenní model a všechny turnusy budou pod hlavičkou Letní fotbalové školy. Patronem bude i nadále náš kamarád a bývalý český reprezentant a kapitán pražské Sparty David Lafata.

Opět po roce neskrýváme radost, že jsme již nyní dohodnuti s trenéry SK Slavia Praha a dalšími profesionálními trenéry těch nejmenších kategorií, kteří se těší nejen na tréninkové jednotky s opravdu skutečně skvělými malými fotbalisty, ale i na výměnu zkušeností se svými trenérskými kolegy. Přestože jsme již do letošního roku měli na trenérských postech výborné mládežnické trenéry z tradičních ligových klubů AC Sparta Praha, SK Slavie Praha, Bohemians Praha 1905, SK Sigma Olomouc, SK Dynamo České Budějovice, FC Zbrojovka Brno, AS Trenčín, MŠK Žilina či Slovan Bratislava a rádi s nimi budeme spolupracovat, chtěli bychom dál rozšiřovat spolupráci s dalšími ligovými týmy. Nerad bych zde zapomněl na létající trenéry z FAČR, na trenéry již šestým rokem fungujících reprezentačních akademií nebo na trenéry mládeže z jižních Čech.

Pro účastníky Letní fotbalové školy 2021 mám ještě informaci, že jednotliví letošní trenéři nahlásí nominace Repre LFŠ do 28.2.2022. Letos na jaře jsme se již podruhé v řadě nemohli zúčastnit s našimi výběry mezinárodních turnajů, ale i když řada pořadatelů zatím termíny na jaro 2022 nevypsala, většinu kategorií máme již přihlášenou. Soupeři z loňského roku také zůstali – Juventus Turin, Inter Milán, Atletico Madrid, Deportivo La Coruna, Galatasaray Istanbul, Besiktas Istanbul, Sporting Lisabon, Glasgow Rangers, Olympique Marseille, Crystal Palace FC, Borussia Dortmund, Bayer 04 Leverkusen, FC Genua, RB Leipzig, Bröndby IF Kopenhagen, FSV Mainz 05, KV Mechelen a budeme pečlivě sledovat, kdo účast potvrdí a s kým budeme nalosováni do základních skupin.

Za celý tým Letní fotbalové školy Vás touto pozvánkou na LFŠ 2022 všechny zdravím a věřím, že si i příští rok užijeme spoustu zábavy, setkáme se s našimi kamarády a poznáme další  mladé talenty z celé České a Slovenské republiky.

Ještě jednou moc pozdravujte od všech trenérů hlavně kluky a další informace včetně přihlášky najdete na stránkách www.letnifotbalovaskola.cz nebo mně můžete zavolat na 602 681 509. Vašek


Letní fotbalová škola 2021

Ahoj všichni,

nevzdáváme se myšlenky, že v létě už bude lépe a posíláme Vám pozvánku na další ročník letní fotbalové školy do Jižních Čech. Přestože je pro rok 2021 nejstarší kategorií ročník 2009, díky velkému zájmu hráčů z ročníku 2008 a samozřejmě Vás rodičů, rozhodli jsme se stejně jako v předešlých ročnících udělat opět výjimku pro ročník 2008, který bude mít buď turnus samostatný ve stejném termínu, nebo bude spojený s ročníkem 2009. Stejný model jsme zvolili i pro ročník 2014, který bude mít buď turnus samostatný, nebo bude spojený s ročníkem 2013, v každém případě ve stejném termínu tak, abyste si mohli již nyní plánovat letní prázdniny a abyste měli pod stromeček krásný Vánoční dárek.

Dárkové vánoční poukazy naleznete na stránkách www.letnifotbalovaskola.cz v sekci INFO od 14.12.2020.

Pro rok 2021 jsme všechny termíny přizpůsobili přípravě hráčů ve svých mateřských klubech především s ohledem na ročník 2010, který přechází do kategorie mladších žáků. Z tohoto pak vyplynuly následující termíny:  Ročníky 2008 a 2009 10. – 13.7.2021, ročník 2010 14-17.7.2021, ročník 2011 18.-21.7.2020, ročník 2012 18-21.7.2021 a ročníky 2013 a 2014 22.-25.7.2021.

V tuto chvíli máme již potvrzené ubytování, stravování i veškerá sportoviště s výjimkou vnitřního bazénu v Lázních Aurora a spolu s nájemci těchto zařízení předpokládáme, že budeme společně schopni případně zabezpečit veškerá vládní i hygienická nařízení.

Až na výjimky pojedeme opět a stále jako jediní po ročnících a nadále platí pravidlo, že hráči, kteří se v předchozích letech naší letní fotbalové školy zúčastnili, budou mít v rámci přihlášek jednoznačně přednost, neboť jednotlivé kempy budou opět limitované počtem. Stejně jako v předchozích letech se díky letákům na turnajích Ondrášovky začaly všechny turnusy plnit již v říjnu a přednost budou mít hráči z předchozích ročníků pouze do konce ledna, tj. do 31.1.2021. Všechny turnusy se budou konat v Třeboni v hotelu Svět a rádi bysme si zopakovali krásné zážitky z tohoto lázeňského městečka. Pro rok 2021 zůstává i nadále čtyřdenní model a všechny turnusy budou pod hlavičkou Letní fotbalové školy. Patronem bude i nadále náš kamarád a bývalý český reprezentant a kapitán pražské Sparty David Lafata.

Opět po roce neskrýváme radost, že se nám hlásí na LFŠ stále více profesionálních trenérů těch nejmenších kategorií, kteří se těší nejen na tréninkové jednotky s opravdu skutečně skvělými malými fotbalisty, ale i na výměnu zkušeností se svými trenérskými kolegy. Přestože jsme již do letošního roku měli na trenérských postech výborné mládežnické trenéry z tradičních ligových klubů AC Sparta Praha, SK Slavie Praha, Bohemians Praha 1905, SK Sigma Olomouc, SK Dynamo České Budějovice, FC Zbrojovka Brno, AS Trenčín, MŠK Žilina či Slovan Bratislava a rádi s nimi budeme spolupracovat, chtěli bychom dál rozšiřovat spolupráci s dalšími ligovými týmy. Nerad bych zde zapomněl na létající trenéry z FAČR, na trenéry již pátým rokem fungujících reprezentačních akademií nebo na trenéry mládeže z jižních Čech.

Pro účastníky Letní fotbalové školy 2020 mám ještě informaci, že jednotliví letošní trenéři nahlásí nominace Repre LFŠ do 31.1.2021. Letos na jaře jsme se poprvé v naší historii nemohli zúčastnit s našimi výběry mezinárodních turnajů, ale i když řada pořadatelů zatím termíny na jaro 2021 nevypsala, většinu kategorií máme již přihlášenou. Soupeři z loňského roku také zůstali – Juventus Turin, Inter Milán, Atletico Madrid, Deportivo La Coruna, Galatasaray Istanbul, Besiktas Istanbul, Sporting Lisabon, Glasgow Rangers, Olympique Marseille, Crystal Palace FC, Borussia Dortmund, Bayer 04 Leverkusen, FC Genua, RB Leipzig, Bröndby IF Kopenhagen, FSV Mainz 05, KV Mechelen a budeme pečlivě sledovat, kdo účast potvrdí a s kým budeme nalosováni do základních skupin.

Za celý tým Letní fotbalové školy Vás touto pozvánkou na LFŠ 2021 všechny zdravím a věřím, že si i příští rok užijeme spoustu zábavy, setkáme se s našimi kamarády a poznáme další  mladé talenty z celé České a Slovenské republiky.

Ještě jednou moc pozdravujte od všech trenérů hlavně kluky a další informace včetně přihlášky najdete na stránkách www.letnifotbalovaskola.cz nebo mně můžete zavolat na 602 681 509. Vašek


Letní fotbalová škola 2020

Ahoj všichni,

blíží se konec roku a rádi bychom Vás tímto pozvali na další ročník letní fotbalové školy do Jižních Čech. Přestože je pro rok 2020 nejstarší kategorií ročník 2008, díky velkému zájmu hráčů z ročníku 2007 a samozřejmě Vás rodičů, jsme se stejně jako v předešlých ročnících, rozhodli udělat opět výjimku pro ročník 2007, který bude mít buď turnus samostatný ve stejném termínu, nebo bude spojený s ročníkem 2008. Stejný model jsme zvolili i pro ročník 2013, který bude mít buď turnus samostatný, nebo bude spojený s ročníkem 2012, v každém případě ve stejném termínu tak, abyste si mohli již nyní plánovat letní prázdniny.

Pro rok 2020 jsme všechny termíny přizpůsobili přípravě hráčů ve svých mateřských klubech především s ohledem na ročník 2009, který přechází do kategorie mladších žáků. Z tohoto pak vyplynuly následující termíny:

  • ročníky 2007 a 2008 … 11. – 14.7.2020
  • ročník 2009 … 15. – 18.7.2020
  • ročník 2010 … 19. – 22.7.2020
  • ročník 2011 … 19. – 22.7.2020
  • ročníky 2012 a 2013 … 23. – 26.7.2020

Až na výjimky pojedeme opět a stále jako jediní po ročnících a nadále platí pravidlo, že hráči, kteří se v předchozích letech naší letní fotbalové školy zúčastnili, budou mít v rámci přihlášek jednoznačně přednost, neboť jednotlivé kempy budou opět limitované počtem. Stejně už jako loni, protože se již letos díky Ondrášovce začaly všechny turnusy plnit již v září, přednost budou mít hráči z předchozích ročníků pouze do konce roku 2019, tj. do 31.12.2019. Všechny turnusy se budou konat v Třeboni v hotelu Svět a rádi bychom si zopakovali krásné zážitky z tohoto lázeňského městečka. Pro rok 2020 zůstává čtyřdenní model i v rámci hlavního turnusu. Také budou po dlouhé době všechny turnusy pod Letní fotbalovou školou, neboť společnost E.ON veškeré aktivity směrem k mládeži a fotbalu zrušila. Patronem bude i nadále náš kamarád a bývalý český reprezentant a kapitán pražské Sparty David Lafata.

Opět po roce neskrýváme radost, že se nám hlásí na LFŠ stále více profesionálních trenérů těch nejmenších kategorií, kteří se těší nejen na tréninkové jednotky s opravdu skutečně skvělými malými fotbalisty, ale i na výměnu zkušeností se svými trenérskými kolegy. Přestože jsme již do letošního roku měli na trenérských postech výborné mládežnické trenéry z tradičních ligových klubů AC Sparta Praha, SK Slavie Praha, Bohemians Praha 1905, SK Sigma Olomouc, SK Dynamo České Budějovice, FC Zbrojovka Brno, AS Trenčín, MŠK Žilina či Slovan Bratislava a rádi s nimi budeme spolupracovat, chtěli bychom dál rozšiřovat spolupráci s dalšími ligovými týmy. Nerad bych zde zapomněl na létající trenéry z FAČR, na trenéry již čtvrtým rokem fungujících reprezentačních akademií nebo na trenéry z jižních Čech či Martinu Ryšavou ze Sparty Brno.

Pro účastníky Letní fotbalové školy 2019 mám ještě informaci, že jednotliví letošní trenéři nahlásí nominace Repre LFŠ do 31.1.2020. I letos budeme spolupracovat se společností Taupo a trenéři LFŠ 2019 již znají místa turnajů i většinu soupeřů. Opět se na jaře 2020 zúčastníme skvěle obsazených turnajů v Německu, ročník 2007 pojede 20.-21.5. do Frankfurtu a 19.-21.6. do Karlsruhe, ročník 2008 13.-14.6. do Stuttgartu, kde bude ubytován v rodinách a ročníky 2009, 2010 a 2011 30.-31.5. do Düsseldorfu, kde si zahrají s  např. Juventus Turin, Inter Milán, Atletico Madrid, Deportivo La Coruna, Galatasaray Istanbul, Besiktas Istanbul, Sporting Lisabon, Glasgow Rangers, Olympique Marseille, Crystal Palace FC, Borussia Dortmund, Bayer 04 Leverkusen, FC Genua, RB Leipzig, Bröndby IF Kopenhagen, FSV Mainz 05, KV Mechelen a dalšími.

Za celý tým Letní fotbalové školy Vás tímto vítám při zahájení přihlášek na LFŠ 2020, věřím, že i příští rok si užijeme spoustu zábavy, setkáme se s našimi kamarády a poznáme další  mladé talenty z celé České a Slovenské republiky.

Ještě jednou Vás zdravím, moc pozdravujte od všech trenérů hlavně kluky a další informace včetně přihlášky najdete na stránkách www.letnifotbalovaskola.cz nebo mně můžete zavolat na 602 681 509. Vašek


Letní fotbalová škola 2019

Ahoj všichni,

přehoupli jsme se do nového roku a rádi bychom Vás tímto pozvali na další ročník letní fotbalové školy do Jižních Čech. Přestože je pro rok 2019 nejstarší kategorií ročník 2007, díky velkému zájmu hráčů z ročníku 2006 a samozřejmě Vás rodičů, jsme se stejně jako v předešlých ročnících rozhodli udělat opět výjimku pro ročník 2006, který bude mít buď turnus samostatný ve stejném termínu nebo bude spojený s ročníkem 2007. Stejný model jsme zvolili i pro ročník 2012, který bude mít buď turnus samostatný nebo bude spojený s ročníkem 2011, v každém případě ve stejném termínu tak, aby jste si mohli již nyní plánovat letní prázdniny.

Pro rok 2019 jsme všechny termíny  přizpůsobili  přípravě hráčů ve svých mateřských klubech především s ohledem na ročník 2008, který přechází do kategorie mladších žáků. Z toho vyplynuly následující termíny:

  • ročníky 2006 a 2007 … 13. – 16.7.2019
  • ročník 2008 … 17 – 20.7.2019
  • ročník 2009 … 21. – 24.7.2019
  • ročník 2010 … 17 – 20.7.2019
  • ročníky 2011 a 2012 … 25. – 28.7.2019

Až na výjimky pojedeme opět a stále jako jediní v republice po ročnících a nadále platí pravidlo, že hráči, kteří se v předchozích letech naší letní fotbalové školy zúčastnili, budou mít v rámci přihlášek jednoznačně přednost, neboť jednotlivé kempy budou opět limitované počtem. Stejně jako minulý rok, protože se již letos díky Ondrášovce začaly všechny turnusy plnit již v září, přednost budou mít hráči z předchozích ročníků pouze do konce roku 2018, tj. do 31.12.2018. Všechny turnusy se budou konat v Třeboni v hotelu Svět a rádi by jsme si zopakovali krásné zážitky z tohoto lázeňského městečka. Pro rok 2019 jsme zatím změnili model v rámci hlavního turnusu, neboť bude také 4 denní. V tuto chvíli, neboť jsme s E.ONem zatím nedořešili smlouvu, bude zachován stejný model jako v předchozích letech, tj. první dva turnusy budou Letní fotbalovou školou, další dva pak E.ON Fotbalovou školou, přičemž hlavním turnusem budou kategorie U10, tj. ročník 2009 a nejen všechna sportoviště, ale i kompletní lázeňské zázemí je již rezervováno  od 21. do 24.7. 2019. Patronem bude i nadále náš kamarád a bývalý kapitán pražské Sparty David Lafata.

Opět po roce neskrýváme radost, že se nám hlásí na LFŠ stále více profesionálních trenérů těch nejmenších kategorií, kteří se těší nejen na tréninkové jednotky s opravdu skutečně skvělými malými fotbalisty, ale i na výměnu zkušeností se svými trenérskými kolegy. Přestože jsme již do letošního roku měli na trenérských postech výborné mládežnické trenéry z tradičních ligových klubů AC Sparta Praha, SK Slavie Praha, Bohemians Praha 1905, SK Sigma Olomouc, SK Dynamo České Budějovice, FC Zbrojovka Brno, AS Trenčín, MŠK Žilina či Slovan Bratislava a rádi s nimi budeme spolupracovat, chtěli bychom dál rozšiřovat spolupráci s dalšími ligovými týmy. Nerad bych zde zapomněl na létající trenéry z FAČR, na trenéry již třetím rokem fungujících reprezentačních akademií nebo na trenéry z jižních Čech či Martinu Ryšavou ze Sparty Brno.

Pro účastníky Letní fotbalové školy 2018 mám ještě informaci, že jednotliví trenéři nahlásí nominace Repre LFŠ do 31.1.2018. I letos budeme spolupracovat se společností Taupo a trenéři LFŠ 2018 již znají místa turnajů i většinu soupeřů. Opět se na jaře 2019 zúčastníme skvěle obsazených turnajů v Německu, ročník 2006 pojede 29.-30.5. do Frankfurtu, ročník 2007 22.-23.6. do Stuttgartu a ročníky 2008, 2009 a 2010 8.-9.6. do Düsseldorfu, kde si zahrají s  např. Juventus Turin, Deportivo La Coruna, Galatasaray Istanbul, Besiktas Istanbul, Borussia Dortmund, Bayer 04 Leverkusen, FC Genua, RB Leipzig, Bröndby IF Kopenhagen, FSV Mainz 05, KV Mechelen a dalšími.

Za celý tým Letní fotbalové školy Vás tímto vítám při zahájení přihlášek na LFŠ 2019, věřím, že i příští rok si užijeme spoustu zábavy, setkáme se s našimi kamarády a poznáme další  mladé talenty z celé České a Slovenské republiky.

Ještě jednou Vás zdravím, moc pozdravujte od všech trenérů hlavně kluky a další informace včetně přihlášky najdete na stránkách www.letnifotbalovaskola.cz nebo mně můžete zavolat na 602 681 509. Vašek

 

LETNÍ FOTBALOVÁ ŠKOLA 2018

Ahoj všichni,

blíží se konec roku a rádi bychom Vás tímto pozvali na další ročník letní fotbalové školy do Jižních Čech. Přestože je pro rok 2018 nejstarší kategorií ročník 2006, díky velkému zájmu hráčů z ročníku 2005 a samozřejmě Vás rodičů, jsme se stejně jako loni, rozhodli udělat opět výjimku pro ročník 2005, který bude mít buď turnus samostatný ve stejném termínu nebo bude spojený s ročníkem 2006. Stejný model jsme zvolili i pro ročník 2011, který bude mít buď turnus samostatný nebo bude spojený s ročníkem 2010, v každém případě ve stejném termínu tak, aby jste si mohli již nyní plánovat letní prázdniny.

Pro rok 2018 jsme všechny termíny  přizpůsobili  přípravě hráčů ve svých mateřských klubech především s ohledem na ročník 2007, který přechází do kategorie mladších žáků. Z tohoto pak vyplynuly následující termíny:  Ročníky 2005 a 2006 14. – 17.7.2018, ročník 2007 18. – 21.7.2018, ročník 2008 22. – 28.7.2018, ročník 2009 29.7. – 1.8.2018 a ročníky 2010 a 2011 2. – 5.8.2018.

Až na výjimky pojedeme opět a stále jako jediní po ročnících a nadále platí pravidlo, že hráči, kteří se v předchozích letech naší letní fotbalové školy zúčastnili, budou mít v rámci přihlášek jednoznačně přednost, neboť jednotlivé kempy budou opět limitované počtem. Ještě loni platilo toto pravidlo do konce ledna, ale protože se již letos díky Ondrášovce začaly všechny turnusy plnit již v říjnu, přednost budou mít hráči z předchozích ročníků pouze do konce roku 2017, tj. do 31.12.2017. Všechny turnusy se budou konat v Třeboni v hotelu Svět a rádi by jsme si zopakovali krásné zážitky z tohoto lázeňského městečka. Pro rok 2018 bude zachován stejný model jako letos, tj. první dva turnusy budou Letní fotbalovou školou, další tři pak E.ON Fotbalovou školou, přičemž hlavním turnusem opět zůstává kategorie U10, tj. ročník 2008, která bude jako jediná i nadále sedmidenní a nejen všechna sportoviště, ale i kompletní lázeňské zázemí je již rezervováno  od 22. do 28.7. 2018. Patronem bude i nadále náš kamarád a kapitán pražské Sparty David Lafata.

Opět po roce neskrýváme radost, že se nám hlásí na LFŠ stále více profesionálních trenérů těch nejmenších kategorií, kteří se těší nejen na tréninkové jednotky s opravdu skutečně skvělými malými fotbalisty, ale i na výměnu zkušeností se svými trenérskými kolegy. Přestože jsme již do letošního roku měli na trenérských postech výborné mládežnické trenéry z tradičních ligových klubů AC Sparta Praha, SK Slavie Praha, Bohemians Praha 1905, SK Sigma Olomouc, SK Dynamo České Budějovice, FC Zbrojovka Brno, AS Trenčín, MŠK Žilina či Slovan Bratislava a rádi s nimi budeme spolupracovat, rádi bychom dál rozšiřovali spolupráci s dalšími ligovými týmy. Nerad bych zde zapomněl na létající trenéry z FAČR, na trenéry již druhým rokem fungujících reprezentačních akademií nebo na trenéry z jižních Čech, Sparty Brno nebo z FA v Malackách.

Pro účastníky Letní fotbalové školy 2017 mám ještě informaci, že jednotliví letošní trenéři nahlásí nominace Repre LFŠ do 28.2.2018. I letos budeme spolupracovat se společností Taupo a trenéři LFŠ 2017 již znají místa turnajů i většinu soupeřů. Opět se na jaře 2018 zúčastníme skvěle obsazených turnajů v Německu, kde si ročníky 2006 – 2008 zahrají s  např. Juventus Turin, Deportivo La Coruna, Galatasaray Istanbul, Besiktas Istanbul, Borussia Dortmund, Bayer 04 Leverkusen, FC Genua, RB Leipzig, Bröndby IF Kopenhagen, FSV Mainz 05, KV Mechelen a dalšími. Pro výběry hráčů 2009 a 2010, kteří se již na podzim zúčastnili se společností E.ON turnaje v Rumunsku, hledáme ještě zahraniční jednodenní turnaj.

Za celý tým Letní fotbalové školy Vás tímto vítám při zahájení přihlášek na LFŠ 2018, věřím, že i příští rok si užijeme spoustu zábavy, setkáme se s našimi kamarády a poznáme další  mladé talenty z celé České a Slovenské republiky.

Ještě jednou Vás zdravím, moc pozdravujte od všech trenérů hlavně kluky a další informace včetně přihlášky najdete na stránkách www.letnifotbalovaskola.cz nebo mně můžete zavolat na 602 681 509. Vašek

 

LETNÍ FOTBALOVÁ ŠKOLA 2017

Ahoj všichni,

blíží se konec roku a rádi bychom Vás pozvali na další ročník letní fotbalové školy do Jižních Čech. Přestože je pro rok 2017 nejstarší kategorií ročník 2005, díky velkému zájmu hráčů z ročníku 2004 a samozřejmě Vás rodičů, kteří nám stále voláte, zda by kluci nemohli přijet ještě jednou, jsme se rozhodli udělat opět vyjímku právě pro ročník 2004, který bude mít buď turnus samostatný nebo bude spojený s ročníkem 2005. Stejný model jsme zvolili i pro ročník 2010, který bude mít buď turnus samostatný nebo bude spojený s ročníkem 2009, v každém případě ve stejném termínu tak, aby jste si mohli již nyní organizovat letní prázdniny.

Pro rok 2017 jsme všechny termíny přizpůsobili přípravě hráčů ve svých mateřských klubech především s ohledem na ročník 2006, který přechází do kategorie mladších žáků. Z tohoto pak vyplynuly následující termíny: Ročníky 2004 a 2005 8. – 11. 7. 2017, ročník 2006 12. – 15. 7. 2017, ročník 2007 16. – 22. 7. 2017, ročník 2008 23. – 26. 7. 2017 a ročníky 2009 a 2010 27 – 30. 7. 2017.

Až na výjimky pojedeme opět a stále jako jediní po ročnících a nadále platí pravidlo, že hráči, kteří se v předchozích letech naší letní fotbalové školy zúčastnili, budou mít v rámci přihlášek do 31.1.2017 jednoznačně přednost, neboť jednotlivé kempy budou opět limitované počtem. Všechny turnusy se budou konat v Třeboni v hotelu Svět a rádi by jsme si zopakovali krásné zážitky z tohoto lázeňského městečka. Pro rok 2017 bude zachován stejný model jako letos, tj. první dva turnusy budou Letní fotbalovou školou, další tři pak E.ON Fotbalovou školou, přičemž hlavním turnusem opět zůstává kategorie U10, tj. ročník 2007, která bude jako jediná i nadále sedmidenní a nejen všechna sportoviště, ale i kompletní lázeňské zázemí je již rezervováno od 16. do 22.7. 2017. Patronem bude i nadále náš kamarád a kapitán pražské Sparty David Lafata.

Opět po roce neskrýváme radost, že se nám hlásí na LFŠ stále více profesionálních trenérů těch nejmenších kategorií, kteří se těší nejen na tréninkové jednotky s opravdu skutečně skvělými malými fotbalisty, ale i na výměnu zkušeností se svými trenérskými kolegy. Přestože jsme již do letošního roku měli na trenérských postech výborné mládežnické trenéry z tradičních ligových klubů AC Sparta Praha, SK Slavie Praha, Bohemians Praha 1905, SK Sigma Olomouc, SK Dynamo České Budějovice, FC Zbrojovka Brno, AS Trenčín, MŠK Žilina či Slovan Bratislava a rádi s nimi budeme spolupracovat, rádi bychom dál rozšiřovali spolupráci s dalšími ligovými týmy. Nerad bych zde zapomněl na létající trenéry z FAČR, na trenéry nově otevřených reprezentačních akademií nebo na trenéry Táborska, Písku, Velkého Meziříčí, Sparty Brno nebo z FA v Malackách.

Pro účastníky Letní fotbalové školy 2016 mám ještě informaci, že jednotliví letošní trenéři nahlásí nominace Repre LFŠ do 28.2.2017. Již letos jsme se vrátili ke spolupráci se společností Taupo a hráči LFŠ 2015 se letos na jaře zúčastnili skvěle obsazených turnajů v Německu, kde si zahráli např. v ročníku 2002 s nizozemskou Bredou či německou Borussií Mönchengladbach, v ročníku 2003 s Lipskem či Berlínem, v ročníku 2004 s anglickým Lutonem či skotským Aberdeenem, v ročníku 2006 s holandským PSV Eindhoven či anglickým Liverpool FC a v ročníku 2007 s Borussií Dortmund, anglickým Manchesterem City nebo finským IFK Helsinky. Po dohodě s trenéry bychom z letošní LFŠ 2016 poslali do Německa na jaře v červnu ročníky 2005, 2006 a 2008 na stejně kvalitně obsazené turnaje, pro ročníky 2004 a 2007 plánujeme na květen čtyřdenní německo – holanské turné a nebo rovněž kvalitně obsazené turnaje v Německu.

Za celý tým Letní fotbalové školy Vás tímto vítám při zahájení přihlášek na LFŠ 2017, věřím, že i příští rok si užijeme spoustu zábavy, setkáme se s našimi kamarády a poznáme další mladé talenty z celé České a Slovenské republiky.

 

LETNÍ FOTBALOVÁ ŠKOLA 2016

Ahoj všichni,

blíží se konec roku a rádi bychom Vás pozvali na další ročník letní fotbalové školy do Jižních Čech. Přestože je pro rok 2016 nejstarší kategorií ročník 2004, díky velkému zájmu hráčů z ročníku 2003 a samozřejmě Vás rodičů, kteří nám stále voláte, zda by kluci nemohli  přijet ještě jednou, jsme se rozhodli  udělat opět vyjímku právě pro ročník 2003, který bude mít buď turnus samostatný nebo bude spojený s ročníkem 2004. Stejný model jsme zvolili i pro ročník 2009, který bude mít buď turnus samostatný nebo bude spojený s ročníkem 2008, v každém případě ve stejném termínu tak, aby jste si mohli již nyní organizovat letní prázdniny.

Pro rok 2016 jsme všechny termíny  přizpůsobili  přípravě hráčů ve svých mateřských klubech především s ohledem na ročník 2005, který přechází do kategorie mladších žáků. Z tohoto pak vyplynuly následující termíny:  Ročníky 2003 a 2004 9. – 12. 7. 2016, ročník 2005 13. – 16. 7. 2016, ročník 2006 17. – 23. 7. 2016, ročník 2007 24. – 27. 7. 2016 a ročníky 2008 a 2009 28 – 31. 7. 2016.

Až na výjimky pojedeme opět a stále jako jediní po ročnících a nadále platí pravidlo, že hráči, kteří se v předchozích letech naší letní fotbalové školy zúčastnili, budou mít v rámci přihlášek do 31.1.2016 jednoznačně přednost, neboť jednotlivé kempy budou opět limitované počtem.. Všechny turnusy by se měly konat v Třeboni a rádi by jsme si zopakovali krásné zážitky z tohoto lázeňského městečka. Pro rok 2016 bude zachován stejný model jako letos, tj. první dva turnusy budou Letní fotbalovou školou, další tři pak E.ON Fotbalovou školou, přičemž hlavním turnusem opět zůstává kategorie U10, tj. ročník 2006, která bude jako jediná i nadále sedmidenní a nejen všechna sportoviště, ale i kompletní lázeňské zázemí je již rezervováno  od 17. do 23. července 2016.

Ani letos neskrýváme radost, že se nám hlásí na LFŠ stále více profesionálních trenérů těch nejmenších kategorií, kteří se těší nejen na tréninkové jednotky s opravdu skutečně skvělými malými fotbalisty, ale i na výměnu zkušeností se svými trenérskými kolegy. Přestože jsme již do letošního roku měli na trenérských postech výborné mládežnické trenéry z tradičních ligových klubů AC Sparta Praha, SK Slavie Praha, Bohemians Praha 1905, SK Sigma Olomouc, SK Dynamo České Budějovice, FC Zbrojovka Brno, AS Trenčín, MŠK Žilina či Slovan Bratislava a rádi s nimi budeme spolupracovat, rádi bychom dál rozšiřovali spolupráci s dalšími ligovými týmy. Nerad bych zde zapomněl na létající trenéry z FAČR nebo na trenéry Táborska, Písku, Velkého Meziříčí, Sparty Brno nebo z FA v Malackách.

Pro účastníky Letní fotbalové školy 2015 mám ještě informaci, že jednotliví letošní trenéři nahlásí nominace Repre LFŠ do 31.3.2016. Po loňském naprostém neúspěchu se společností All Stars Team, kdy jsme do zahraničí vyslali pouze ročníky 2002, 2003, 2004 a 2006 a museli jsme zrušit pro ročník 2001 i přes Pavlem Nedvědem dohodnutý zápas s Juventusem čtyřdenní turné do Itálie, pro ročníky 2004 a 2005 čtyřdenní turné do Německa a pro ročník 2007 prodloužený zápasový víkend v Rakousku, vracíme se letos ke spolupráci se společností Taupo a po dohodě s trenéry bychom z letošní LFŠ 2015 poslali na jaře v květnu ročníky 2002, 2003, 2006 na víkendový zahraniční turnaj a ročníky 2004, 2005 a 2007 na čtyřdenní zahraniční turné.

Za celý tým Letní fotbalové školy Vás tímto vítám při zahájení přihlášek na LFŠ 2016, věřím, že i příští rok si užijeme spoustu zábavy, setkáme se s našimi kamarády a poznáme další  mladé talenty z celé České a Slovenské republiky. Při této příležitosti Vám v příloze zasíláme Dárkový poukaz, který si lze jen vytisknout a při zájmu o Letní fotbalovou školu 2016 budete mít pod stromeček pro malé fotbalisty úžasný dárek. Není tam bohužel sice žádná sleva, ale přesto věříme, že některé z Vás náš nápad potěší a děti budou mít pod stromečkem o dárek víc.

Ještě jednou Vás zdravím, moc pozdravujte od všech trenérů hlavně kluky a další informace včetně přihlášky najdete na stránkách www.letnifotbalovaskola.cz nebo mně můžete zavolat na 602 681 509. Vašek

 

LETNÍ FOTBALOVÁ ŠKOLA 2015

Vážení rodiče, hráči, trenéři, přátelé, kamarádi.

Protože právě probíhající fotbalový podzim se blíží ke svému konci a pomalu začneme přemýšlet o Vánočních dárcích, rádi bychom Vám oznámili, že i v létě roku 2015 budeme pro mladé fotbalisty pořádat naše letní fotbalové kempy. Opět pro Vás připravujeme řadu novinek a vylepšení, které by měly přinést ještě větší zájem, spokojenost a radost všech zúčastněných hráčů i trenérů.

Až na výjimky pojedeme opět a stále jako jediní po ročnících. Nejstarší bude letos ročník 2003, ale díky velkému zájmu hráčů z ročníku 2002 zde určitě povolíme výjimky. Termín bude od 5. do 8. července a rádi bychom si zopakovali krásné zážitky z lázeňského městečka Třeboň. V tomto dalším skvělém sportovním areálu by měl strávit svůj turnus i ročník 2004.  Pro fotbalovou akademii E.ONu budeme letos zajišťovat rovněž  v Třeboni další ročník Letní E.ON fotbalové školy. Pro příští prázdniny se bude poprvé jednat o ročník 2005 a nejen všechna sportoviště, ale i kompletní lázeňské zázemí je již rezervováno od 19. do 25. července 2015. Samostatný turnus bude mít letos i ročník 2006, pro který připravujeme velmi zajímavou trenérskou dvojici. Stávající termín je plánován na 26. až 29. července. Od 30. 7. do 2. 8. přivítáme již velmi oblíbený ročník 2007. Jeho hráči se již na jaře zúčastní krásného mezinárodního turnaje a v dalším roce budou nejmladší kategorií, která vyrazí do zahraničí na čtyřdenní turné. Nejmladší kategorií bude letos ročník 2008, rádi bychom ho uspořádali díky skvělému zázemí určitě ve Dřítni od 6. do 9. srpna a budeme mít kapacitu 28 hráčů. Kapacitu zde již dnes uvádíme proto, neboť zde, jako pravidelně předpokládáme velký počet zájemců z řad velmi talentovaných malých fotbalistů.

Neskrýváme obrovskou radost, že se nám kromě hráčů hlásí na LFŠ stále více profesionálních trenérů těch nejmenších kategorií, kteří se těší nejen na tréninkové jednotky s opravdu skutečně skvělými malými fotbalisty, ale i na výměnu zkušeností se svými trenérskými kolegy. Přestože jsme již do letošního roku měli na trenérských postech výborné mládežnické trenéry z tradičních ligových klubů Sparta Praha, Slavie Praha, Bohemians Praha 1905, Sigma Olomouc, Dynamo České Budějovice, Zbrojovka Brno, Trenčín, Žilina či Slovan Bratislava, rádi bychom i nadále s těmito trenéry spolupracovali a dál rozšiřovali spolupráci s dalšími ligovými týmy. Nerad bych zde zapomněl na létající trenéry z FAČR nebo na trenéry Táborska, Písku, Velkého Meziříčí, Sparty Brno nebo z FA v Malackách.

Tyto termíny turnusů LFŠ, především místa konání, ale bohužel i maximální kapacity jednotlivých kempů, kam letos budou mít možnost děti přijet, aby nás potěšily svými fotbalovými dovednostmi a zároveň se zdokonalily v různých fotbalových, sportovních i jiných, např. jazykových aktivitách, mohou být postupně aktualizovány na našich webových stránkách www.letnifotbalovaskola.cz.

Pevně věříme, že i příští rok si užijeme spoustu zábavy, setkáme se s našimi kamarády a poznáme další  mladé talenty z celé České a Slovenské republiky.

Pro účastníky Letní fotbalové školy 2014 mám ještě informaci, že kromě ročníku 2002, který již absolvoval turnaj v Rumunsku, budou všechny ostatní nominace nahlášeny do 31. 3. 2015. Ročník 2001 pojede na čtyřdenní turné do Itálie, ročníky 2004 a 2005 do Německa a pro ročníky 2003, 2006 a 2007 bude na jaře zajištěn zajímavý mezinárodní turnaj.

Za celý tým Letní fotbalové školy Vás tímto vítám při zahájení LFŠ 2015.

 

LETNÍ FOTBALOVÁ ŠKOLA 2014

Vážení rodiče, hráči, trenéři, přátelé, kamarádi.

Protože právě probíhající fotbalová sezóna 2013/2014 se blíží ke své polovině, rádi bychom Vám oznámili, že i v létě roku 2014 budeme pro mladé fotbalisty pořádat naše letní fotbalové kempy. Opět pro Vás připravujeme řadu novinek a vylepšení, které by měly přinést ještě větší zájem, spokojenost a radost všech zúčastněných.

Až na výjimky pojedeme opět a stále jako jediní po ročnících. Nejstarší bude letos ročník 2002, ale díky velkému zájmu hráčů z ročníku 2001 zde určitě povolíme vyjímky. Termín bude od 10. do 13. července a místo Písku bychom zvolili další skvělý sportovní areál. Pro fotbalovou akademii E.ONu budeme letos zajišťovat v Třeboni  již dvě Letní E.ON fotbalové školy. První z nich bude pro ročník 2003 v termínu 6. – 12. července, ročník 2004 bude mít termín 20. – 26. července.  Pro ročníky 2005 a 2006 plánujeme společný turnus, ale v případě většího zájmu velice rádi ročníky rozdělíme. Stávající termín je plánován na 31. července až 3. srpna. Nejmladší kategorií bude letos ročník 2007, bude se konat díky skvělému zázemí určitě ve Dřítni od 7. do 10. srpna a budeme mít kapacitu 28 hráčů. Kapacitu zde již dnes uvádíme proto, neboť předpokládáme nejvíce zájemců z řad velmi talentovaných kluků.

Neskrýváme obrovskou radost, že se nám kromě hráčů hlásí na LFŠ stále více profesionálních trenérů těch nejmenších kategorií, kteří se těší nejen na tréninkové jednotky s opravdu skutečně skvělými malými fotbalisty, ale i na výměnu zkušeností se svými trenérskými kolegy. Kromě tradičních klubů Slavie Praha, Bohemians Praha 1905, Dynama České Budějovice, Zbrojovky Brno, Trenčína a Žiliny přivítáme na LFŠ 2014  již přihlášené trenéry Sparty, Olomouce a Slovanu Bratislava a věříme, že i další výborné trenéry mládeže.

Tyto termíny turnusů LFŠ, především místa konání, ale bohužel i maximální kapacity jednotlivých kempů, kam letos budou mít možnost děti přijet, aby nás potěšily svými fotbalovými dovednostmi a zároveň se zdokonalily v různých fotbalových, sportovních i jiných, např. jazykových aktivitách, budou postupně zveřejněny na našich webových stránkách.

Pevně věříme, že i tento rok si užijeme spoustu zábavy, setkáme se s našimi kamarády a poznáme další  mladé talenty z celé České a Slovenské republiky.

Za celý tým Letní fotbalové školy Vás tímto vítám při zahájení LFŠ 2014.

Video: LFŠ 2014 – Intro