Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2024!

Czech-Slovakia Team Rumunsko, ročník 2009

Přidat reakci

Ročník 2009 Targu Mureš a 6. místo

 

S nejmladším ročníkem vyrazili společně do Rumunska se společností E.ON na třídenní mezinárodní turnaj i hráči ročníku 2009, kterým se celkem dařilo a obsadili konečné 6. místo.

Výsledkový servis:

Základní skupina: E.ON Czech team – Viitorul Zalau 6:1 Šnorek 2, Vaněček, Markes, Dejmal, Pavlík. Vstup do turnaje se našemu týmu povedl a první zápas ve skupině skončil našim jasným vítězstvím. – Academia Luceafarul Kluj 3:3 Vaněček, Hypš, Pavlík. Než se naši borci stačili vyrovnat s velmi přímočarým herním stylem soupeře, rychle prohrávali. Postupně se hra vyrovnala a konečná remíza odpovídala průběhu utkání. – ACS Kinder Rosu 0:5. V posledním utkání prvního hracího dne naši hráči nestačili na budoucího finalistu turnaje a pod jasnou porážku se zřejmě  podepsala i únava po dlouhém cestování a náročné klimatické podmínky. – ASA Targu Mures 8:0 Pavlík 2, Vaněček, Dejmal, Novák, Markes, Tecl, Hypš. Druhý den náš tým  dohrával poslední utkání ve skupině a dobrým výkonem si pojistil třetí postupové místo ve skupině.

Čtvrtfinále: E.ON Czech team – Luceafarul Kluj 1:1, pen. 0:1 Novák. Ve velmi dramatickém utkání o postup mezi nejlepší čtyři celky jsme prohráli na penalty s budoucím vítězem celého turnaje. Chlapci předvedli velmi bojovný výkon, ale bohužel v závěrečné penaltové loterii jsme byli tím smutným týmem. Zápas o 5 – 8. místo: E.ON Czech team – FC Bacau 1:0 Novák. Po vyřazení z bojů o medaile se naši hráči rychle oklepali a předvedli dobrý výkon, kterému však chybělo jen více gólů. Zápas o 5. místo: E.ON Czech team – Best Kids Reghin 1:2 Novák. V posledním našem utkání na turnaji jsme  se rychle ujali vedení, ale nedokázali jsme proměnit mnoho šancí, čehož soupeř dokázal využít a my se bohužel loučili s turnajem porážkou.

Nominace: Václav Buček, Koniáš Dejmal, Kryštof Dostál, Ondřej Dostál, Jan Hypš, Vladimír Kubík, Jakub Markes, Vojtěch Novák, Šimon Pavlík, Milan Šnorek, Matěj Tecl, Dominik Vaněček.

 

Hodnocení trenéra Lukáše Vaněčka:

„Konečné šesté místo ze čtrnácti týmů lze hodnotit jako dobrý výsledek, ačkoliv šance na ještě lepší výsledek byla velmi reálná. Pro tyto mladé hráče to však byla velmi významná sportovní i životní zkušenost, která by jim měla pomoci v dalším růstu. E.ON Kinder cup byl velmi dobře organizovaný turnaj, který si všichni zúčastnění skvěle užili.“

 

Popis fotky: Horní řada zleva: Michal Dejmal, Ondřej Dostál, Koniáš Dejmal, Matěj Tecl, Vladimír Kubík, Jan Hypš, Jakub Markes, Václav Buček, Lukáš Vaněček. Dolní řada zleva: Šimon Pavlík, Dominik Vaněček, Vojtěch Novák, Kryštof Dostál, Milan Šnorek.

 

Přidej reakci