Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2024!

Czech-Slovakia Team Německo, ročník 2006

Přidat reakci

Ročník 2006 Düsseldorf a 36.místo ze 180 týmů

 

Ročník 2006 měl nejtěžší úlohu, vyrazil na turnaj, kde bylo přihlášeno 180 týmů. Kluci hráli výborně, ale celkem třikrát hráli proti „vesnici“ Eisbachtal, a protože ji ani jednou neporazili, skončili až za finálovou skupinou, která měla 32 týmů.

Výsledkový servis:

Páteční přátelská utkání: Czech-Slovakia Team – IFK LIdingö ( Swe ) 0:3, – FC Honka ( Fin ) 1:1 Zamazal, – VJS Vantaa ( Fin ) 9:2 Pikolon 3, Podroužek 3, Vaněk 2, Němec 1.

Základní skupina: Czech-Slovakia Team – SF Eisbachtal 0:1, – Vatangücü München 13:0 Kohout 3, Pikolon 3, Zamazal 2, Podroužek, Vaněk, Luftner, Šebest, Votřel, – SC Velbert 4:0 Podroužek, Bouchner, Vaněk, Kohout, – KV Mechelen (Bel) – 2:0 Vaněk, Zamazal, – AB Kopenhagen ( Dán ) 1:1 Kohout a díky hloupé prohře s vesnicí až druhé místo ve skupině a daleko těžší soupeř pro kvalifikaci.

Kvalifikace: Czech-Slovakia Team – Hanover 96 0:5, po vyrovnaném poločase byl soupeř lepší. Platinová skupina: Czech-Slovakia Team – SF Eisbachtal 1:1 Kohout,  – Olymiadorf München 2:0 Němec 2, – KAA Gent ( Niz ) 3:2 Bouchner, Pikolon, Šebest a díky hloupé remíze s vesnicí daleko horší postavení v pavouku. Osmifinále: Czech-Slovakia Team – RW Essen 2:0 Votřel 2. Čtvrtfinále: Czech-Slovakia Team – MSV Duisburg 2:1 Pikolon, Šebest. Semifinále: Czech-Slovakia Team – Wattenscheid 1:2 Vaněk. O 35. místo: Czech-Slovakia Team – SF Eisbachtal 1:1 Zamazal, pen. 2:3 a třetí naprosto zbytečná prohra s vesnicí a celkové 36. místo.

Nominace: Bouchner Daniel, Kohout Dan, Luftner Adam, Malát Jakub, Němec Dominik, Pikolon Samuel, Podroužek Miroslav, Šebest Jan, Vaněk Jakub, Votřel David, Zamazal Denis.

 

Přidej reakci