Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2024!

Czech-Slovakia Team Německo, ročník 2005

Přidat reakci

Ročník 2005 Kassel a krásné 2.místo

 

Ročník 2005 vyrazil díky sparťanským posilám do Německa jako nejkvalitnější výběr a svou úlohu splnil nad očekávání, neboť se v konkurenci 60 týmů dostal až do finále. Díky zkušenému trenérovi hráli kluci na hrozné UMT (po vytrvalých deštích pořadatelé přírodní trávu neotevřeli) velmi jednoduchý fotbal, podržel je brankář Altmann

a Olomoucké duo Foukal – Proniuk bylo k neudržení.
Výsledkový servis:

Základní skupina: Czech-Slovakia Team – JFV Söhre 2:0 Foukal 2, – St. Pauli 0:0, – Baumatal 0:0, – Fortuna Köln 3:0 Foukal, Zíka, Proniuk a celkové druhé místo.  Zlatá skupina: Czech-Slovakia Team – RB Leipzig 0:0, – Weiblingen 2:0 Foukal, Proniuk, – St. Stephan 1:0 Loužecký, – Mainz 1:0 Proniuk, – Baumatal 1:1 Vacek a ve zlaté skupině celkově první místo. Čtvrtfinále: Czech-Slovakia Team – FSV Frankfurt 1:0 Zíka. Semifinále:  Czech-Slovakia Team – Vitesse Arnheim 1:0 Foukal. Finále: Czech-Slovakia Team – Twente Enschede  0:1.

Nominace: Kryštof  Altmann ( SK Dynamo ČB ), Danko  Danihel (ČSFA Malacky), Vojtěch Foukal (SK Sigma Olomouc), Sinischa Kubovič (Eintracht Frankfurt), Matouš Krulich (AC Sparta Praha), Dominik Loužecký (SK Dynamo ČB), Adam Proniuk (SK Sigma Olomouc), Patrick Slanina (AC Sparta Praha), Vojtěch Vacek (AFC Humpolec), Arsen Vitagirov (AC Sparta Praha), Martin Zentrich (TSV 1860 München), Jan Zíka (AC Sparta Praha).

Přidej reakci