Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2024!

Czech-Slovakia Team Německo, ročník 2007

Přidat reakci

Ročník 2007 Düsseldorf a 16. místo ze 120 týmů

 

Ročník 2007 měl výborné obsazení turnaje. Výborně zvládl základní skupinu a postoupil za Hannoverem z druhého místa. Bezpečně přešel přes kvalifikační zápas mezi 32 nejlepších týmů turnaje a v neděli mezi posledních 16 prošel z těžké osmifinálové skupiny. V souboji o první osmičku prohrál na penalty jednoznačný zápas na branku soupeře. Kluci se z prohry neotřepali a skončili nakonec šestnáctí.

Výsledkový servis:

Základní skupina: Czech-Slovakia Team – Polonia Varšava (Pol) 1:0 Kotrba, – Hannover 96 1:2 Hořčička, – FV Bad Vilbel 4:0 Pospíchal, Sosna, Pokorný, Kubík, – ACS Tampa Brašov (Rum) 3:0 Kubík, Blažko, Sosna, – SF Neersbroich 9:0 Sosna 2, Blažko 2, Müller, Pospíchal, Kotrba, Hořčička, Kubík.

Kvalifikace: Czech-Slovakia Team – Bracell (It) 6:1 Kotrba 2, Wölfl 2, Sosna 2. Osmifinálová skupina: Czech-Slovakia Team – Billstedt 1:1 Hořčička, – 1. FC Köln 0:2, – Wattenscheid 2:0 Sosna, Wölfl. Osmifinále: Czech-Slovakia Team – Oberhaussen 0:0 / 0:1 na penalty. O umístění: Czech-Slovakia Team – Omonia Nicosia (Kypr) 1:2 Wölfl. O 15. místo: Czech-Slovakia Team – Sparta Rotterdam (Hol) 0:4. Celkové 16. místo.

Nominace: Ročník 2007 – U10:Karol Blažko (AS Trenčín), Matěj Horčička (SKP ČB), Filip Koritina (AS Trenčín), Matěj Kotrba (FC Vysočina Jihlava), Matyáš Kubík (FC Sparta Brno), Adam Müller (MŠK Košice), Adam Pokorný (FC Sparta Brno), David Pospíchal (FC Vysočina Jihlava), Adam Sosna (SKP ČB), Jan Volek (FC MAS Táborsko), Šimon Wölfl (SK Dynamo ČB).

Hodnocení turnaje Německo: Turnaje se zúčastnil československý tým složený s ročníků narození 2007 (11 hráčů). Hráno systémem 6+1 na necelou polovinu hřiště bez ofsajdového území. Hrací doba v základních skupinách 1x15min. Hráči výběru: Karol Blažko – AS Trenčín, Matěj Horčička – SKP České Budějovice, Filip Koritina – AS Trenčín, Matěj Kotrba – FC Vysočina Jihlava, Matyáš Kubík – FC Sparta Brno, Adam Müller – MŠK Košice, Adam Pokorný – FC Sparta Brno, David Pospíchal – FC Vysočina Jihlava, Adam Sosna – SKP České Budějovice, Jan Volek – FC MAS Táborsko, Šimon Wölfl – SK Dynamo České Budějovice.

Přidej reakci