Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2024!

Czech-Slovakia Team, Německo, ročník 2010

Přidat reakci

NĚMECKO 7. – 9. 6. 2019 – ROČNÍK 2010

 

Nominace: Ročník 2010 – U9:

Horní řada zleva: Trenér Mišovec Martin, David Ritter ( Vysočina Jihlava ), Novotný Kristian ( JFA ČB ), Palán Petr ( Vysočina Jihlava ), Pokorný Matěj ( Bohemians Praha ), Červený Matěj ( FC Písek ), trenér Houdek Petr. Dole zleva: Šrajn Adam ( FK Příbram ), Míča Mikoláš ( JFA ČB ), Tůma Jiří ( FK Příbram ), Beneš Jakub ( Bohemians Praha ), Dekret Jan ( Český Krumlov ), Luka Lukáš ( FC Písek ).

Hodnocení turnaje:

Ve všech odehraných zápasech jsme byli soupeřům více než vyrovnaným protivníkem. Byli jsme silní na míči, v útočné fázi někdy až příliš komplikovaní, kdy jsme řešili místo zakončení ještě nahrávku na spoluhráče nebo kličku. Nejtěžší utkání jsme odehráli proti Bochumi, Hellasu Verona a Düsseldorfu, kteří prokázali nejvyšší kvalitu. Je velká škoda, že jsme neporazili právě Bochum, kde jsme si vytvořili dostatek zajímavých příležitostí, neboť by jsme hráli mezi 24 nejlepšími týmy turnaje. Nicméně si všichni kluci zaslouží za předvedené výkony a vystupování během turnaje velkou pochvalu.

 

Naše výsledky: 33. místo ze 128 týmů

Pátek: Přátelské utkání:

Czech-slovakia Team – Akademie Eintracht Frankfurt – bez výsledku, hra na jednu branku.

 

Sobota: Zápasy ve skupině:

  1. VfL Bochum 1:1 Šrajn; 2. Czech-slovakia Team; 3. Makkabi Frankfurt 0:0; 4. 1.FC Eislingen 1:0 Šrajn; 5. CfB Ford Niehl 11:0 Šrajn 3, Míča 3, Ritter 2, Novotný, Tůma, vlastní.

Zápasy o postup do výkonnostních skupin:

  1. Hellas Verona (I) 0:2; 2. VfL Bochum; 3.Czech-slovakia Team; 4. FSV Zwickau 2:0 Míča, Dekret.

Neděle: Zápasy o umístění – platinová skupina o 25. – 48. místo.

Skupina: 1.FC Rheinsüd Köln 0:0; 2. Czech-slovakia Team; 3. TuS Quelle 1:2 Novotný; 4. Euskirchener 5:2 Pokorný2, Novotný, Beneš, Luka. Osmifinále: Czech-slovakia Team – Fortuna Düsseldorf 1:2 Pokorný. O 33. místo: Czech-slovakia Team – FSV Zwickau 1:0 Šrajn.

Společné foto s italským týmem FC Juventus Turín.

 

Výsledky nejlepších 16. týmů.

Finale: Inter Mailand (I)1.FC Köln 2:1

Spiel um Platz 3: Roter Stern Belgrad (SRB)VfL Bochum 2:0

Spiel um Platz 5: Deportivo La Coruna (ESP)Hellas Verona (I) 1:0

Spiel um Platz 7: FSV Mainz 05Norwich City FC (GB) 3:1

Spiel um Platz 9: Sporting Lissabon (P)Zenit St. Petersburg (RU) 1:0

Spiel um Platz 11: Stuttgarter KickersCambridge United (GB)     5:0

Spiel um Platz 13: Act2Prevent Antwerpen (B)RW Oberhausen 1:0

Spiel um Platz 15: Sporting Lokeren (B)Sparta Rotterdam (NL) 2:0

 

 

 

 

Přidej reakci