Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2024!

Czech-Slovakia Team, Německo, ročník 2009

Přidat reakci

NĚMECKO 7. – 9. 6. 2019 – ROČNÍK 2009

 

Nominace: Ročník 2009 – U10:

Horní řada zleva: Trenér Lehotský Pavol, Novák Vojtěch ( SKP ČB ), Dejmal Koniáš ( SKP ČB ), Atanasov Boyan ( FK Litoměřicko ), Zahálka Filip ( FK Litoměřicko ), Krejčí Adam ( FC MAS Táborsko ), Mareš Kristián ( JFA ČB ), trenér Dejmal Michal. Dole zleva: Buček Václav ( FK Baník Sokolov ), Pospíšil Šimon ( FC Slovan Havlíčkův Brod ), Bezvald Daniel ( Football Talent Academy ), Dostál Kryštof ( FC Slovan Havlíčkův Brod ), Vesecký Robin ( FC MAS Táborsko ).

Hodnocení turnaje:

Sobotňajší deň – prvý zápas s najľahším súperom nám nevyšiel podľa predstáv, boli sme dominantný v držaní lopty, súpera sme nepustili ani na našu polovicu, mali sme množstvo striel a cez to všetko sme nedokazali streliť gól, To si myslim, že bol kľúčový okamih ako sa aj nakoniec ukázalo, pretože nebyť tejto remízy 0:0 tak máme o 2 body viac a skončili by sme nakoniec v skupine na druhom mieste. Tak sme skončili štvrtý. A hrali sme o nižšie miesta s menej zaujímavými súpermi, mohli sme hrať s RAEC Mons (B), VfL Wolfsburg, AFC Amsterdam (NL) lebo MTK Budapesť (HU). K prvemu dňu len toľko, že najlepším tímom bol Kolín. Nedeľa – zasa sa opakoval scenár z predošlého dňa a prvý zápas sme remizovali, ale následne sme boli vo všetkých zápasoch lepším tímom a zaslúžene sme postupili z prvého miesta do semifinále, to sme na penalty nakoniec vyhrali. Kľúčové momenty boli – vyrovnanie Dejmala na 1:1 po našej nepremenenej penalte a nasledne v penaltovom rozstrele nás podržal golman Bezvald, ktorý chytil dve penalty. Vo finále Golden skupiny sme prehrali ale chlapcom patri vďaka za bojovný vykon. Celkovo sa mi na turnaji páčilo, u chlapcov samozrejeme boli nejaké nedostatky, hlavne čo sa týka v oblasti techniky – kľučky, prevzatie lopty a streľba, ale všetko to vynahradili bojovnosťou a vo väčšine zápasov sme boli dominantným tímom my.

 

Společné foto s italským týmem a vítězem turnaje FC Inter Milán.

Naše výsledky: 71. místo ze 128 týmů

Pátek: Přátelské utkání:

Czech-slovakia Team – Akademie Eintracht Frankfurt 3:6 Zahálka, Novák, Pospíšil.

Sobota: Zápasy ve skupině:

  1. 1.FC Köln 0:6; 2. Deportivo La Coruna (ESP) 0:2; 3. ACT2Prevent Antwerpen (B) 2:1 Pospíšil, Zahálka; 4. Czech-slovakia; 5. VfR Wellensiek 3:0 Novák 2, Pospíšil; 6. Football BB (NL) 0:0.

Neděle: Zápasy o umístění – bronzová skupina o 70. – 79. místo.

Skupina: 1. Czech-slovakia Team; 2. JFS Köln 0:0; 3. ETB SW Köln 3:0 Dejmal, Buček, Zahálka; 4. LAZ Weinviertel (AU) 2:0 Zahálka, Atanasov; 5. SV Rheydt 6:0 Pospíšil 2, Zahálka, Buček, Novák, Krejčí. Semifinále: Czech-slovakia Team – Stern Marienfelde 1:1 Dejmal, pen. 5:4; Finále: Czech-slovakia Team – Karlsruher SC 0:2.

 

Výsledky nejlepších 8. týmů.

O 7. místo: Roter Stern Belgrad (SRB) – FC Genua (I) 6:5; O 5. místo: Hamburger SV – FC Utrecht (NL) 6:5; O 3. místo: AC Mailand (I) – ASV Tiefenbroich 5:4; FINÁLE: Inter Mailand  – Atletico Madrid (ESP) 3:1.

Přidej reakci