Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2022!

Účastníci LFŠ si letos opět zahrají s Juventusem Turín a s Rapidem Vídeň

Přidat reakci

Stejně jako každý rok se i letos vybraní účastníci LFŠ Davida Lafaty vypraví první červnový víkend na skvěle obsazené mezinárodní turnaje do německých měst.

Ve čtyřech kategoriích na ně čekají nádherné a těžké zápasy včetně hráčů z předních evropských i světových klubů.

Ročník 2009 vyrazí do Stuttgartu a narazí hned v základní skupině na SK Rapid Wien a v další části turnaje bude vyhlížet FC Union Berlín, Hamburger SV či TSV München 1860.

Ročník 2009 s Interem Milán

Ročník 2010 čeká v Hannoveru v základních kolech např. VfB Stuttgart nebo skotský FC Aberdeen. Bude-li se hráčům dařit, pak mohou narazit na RB Salzburg, TSV München 1860 či Eintracht Frankfurt.

Ročník 2010 s Juventusem Turín

Ročník 2011 jede na nejobsazenější turnaj do Düsseldorfu, kterého se účastní 120 týmů, hned na úvod turnaje si bude moci zahrát s jedním týmem z trojice FC Porto, FC Valencia nebo PSV Eindhoven a v případě postupu do vyšších pater turnajového pavouka může narazit na Juventus Turín, Benfiku Lisabon, AC Milán či Olympigue Marseille.

Ročník 2012, benjamínci LFŠ se již v základních kolech na turnaji v Mönchengladbachu utkají s Borusií Mönchengladbach, FC Unionem Berlín a italským Juventusem Turín. I v další části turnaje mohou narazit na zajímavé soupeře, např. na Schickův Bayer Leverkusen 04 nebo třeba řecký PAOK Soluň.

Letošních výběrů LFŠ Davida Lafaty se zúčastní kluci nejen z ligových klubů SK Slavia Praha, FC Viktoria Plzeň, FC Slovan Liberec, FK Mladá Boleslav, FK Teplice, SK Dynamo České Budějovice, FC Zbojovka Brno, FC Vysočina Jihlava, FK Ústí nad Labem, FC MAS Táborsko, FK Baník Sokolov, 1. FK Příbram, FK Slavoj Vyšehrad, ale i z menších či regionálních klubů FK Spartak Choceň, TJ Jiskra Domažlice, FK Junior Strakonice, FC Písek, TJ Jiskra Třeboň, TJ Malše Roudné, SKP České Budějovice a JFA České Budějovice.

Ať se Vám kluci daří !!!

Info 13 května 2022

Komentáře uzavřeny.