Videa a Prezentace: 

Závěrečné video z LFŠ 2013 v Písku 6.7.-9.7. pro ročník 2001 ke shlédnutí

ZDE:  LFŠ 2013 6.7.-9.7. ročník 2001 

Závěrečná prezentace z LFŠ 2013 v Písku 10.7.-13.7. pro ročník 2002 ke stažení

ZDE: LFŠ 2013 Písek 10.7.-13.7. ročník 2002

Závěrečná prezentace z LFŠ 2013 v Dřítni 24.7.-27.7. pro ročník 2004 ke stažení

ZDE: LFŠ 2013 Dříteň 24.7. – 27.7. ročník 2004

Závěrečná prezentace z LFŠ 2013 v Nové Včelnici 3.8. – 6.8. pro ročník 2005 a 2006 ke stažení ZDE: LFŠ 2013 Nová Včelnice 3.8. – 6.8. ročník 2005 a 2006

 

LFŠ 2013 – Nová Včelnice 3.8.-6.8.

Den 1.

Do Nové Včelnice se hráči začali sjíždět kolem jedné hodiny odpolední. Lékařskou prohlídkou prošli všichni a po úvodním slovu hlavního manažera LFŠ se hráči ubytovali. V půl čtvrté byla na programu první tréninková jednotka, která byla rozdělena do dvou částí. První půlhodinu strávili hráči v koridoru, kde nebylo tak horko. Druhá část tréninku již proběhla na hřišti. Kluci si vyzkoušeli různé slalomy a poté si s chutí zastříleli na branku.

Povečeři byla na programu „Liga mistrů“ (turnaj dvojic), ve kterém se nejvíce dařilo dvojicím ve složení Denis Boguaj, Ondra Virt a Marek Smejkal, Kája Strašíková. A večerka byla ve 22::00.

 

 

 

 

 

Den 2.

Druhý den začal snídaní v 8:00. Po snídani následovalo týmové focení a poté již kluky čekala první tréninová jednotka. Při tréninku se kluci rozdělili do tří skupin a každá z nich absolvovala cvičení zaměřená na vedení míče, orientaci v prostoru, přihrávku na krátkou i delší vzdálenost a na obcházení protihráče zakončené střelou.

Po poledním klidu byl na programu turnaj ve florbale. Hrálo se systémem pět proti pěti. Týmy byly velmi vyrovnané a rozhodnout tak musel až poslední zápas, ve kterém tým Trpaslíci pod vedením Sněhurky (trenér Vladan Vršecký) udolal tým Nymburk 1:0. Trpaslíci ve složení Kája Strašíková, Ondra Virt, Denis Boguaj, Jára Daniš a trenér Vladan se tak mohli radovat z vydřeného vítězství.

Po florbale se ještě na hodinku vyběhlo na trávu, aby si kluci vyzkoušeli malé formy hry jako hru jeden na jednoho, dva na jednoho, tři na jednoho, dva na dva, nebo tři na dva.

Po večeři byl v plánu opět trénink na trávě, ale díky nepříznivému počasí jsme se rozhodli trénovat v hale. Trénink probíhal formou zábavných her od hry na rybičky a rybáře až po hru na lišku a myslivce. Na konci tréninku se pak sehrál turnaj ve fotbale. Týmy byly stejné jako při turnaji ve florbale, zápasy byly ještě více vyrovnané a vítěství si nakonec připsalo mužstvo Boston ve složení Pepa Kudrna, Adam Kubela, Martin Farka, Dominik Pištěk a Radek Švarcbek.

 

 

 

 

 

Den 3.

Ráno jsme opět vstávali o trochu později než předchozí den, kluci jsou hodní a dobře spí. Dnešek jsme zasvětili soutěžím z fotbalové školy Manchesteru United. Trenéři jim vybrali sedm disciplín, ve kterých soutěžili o dres bulharského reprezentanta a hráče anglického Fulhamu FC, Dimitara Berbatova. Výsledky soutěží se stejně jako hráči dozví rodiče na zítřejším zakončení kempu.

Dopoledne si tedy kluci vyzkoušeli speciální slalom Ryana Giggse, který nejlépe zvládla hned pětice hráčů (Dominik Pergler, Tomáš Strašík, Denis Boguaj, Pepa Kudrna a Radek Švarcbek), krátké přihrávky do dvoumetrových branek podle Ruuta van Nistelrooye, v nichž se nejvíce dařilo Milanu Dlouhému a také cvičení Davida Beckhama zaměřené na přesnost střely. V tomto cvičení byli nejlepší Pepa Kudrna a Adam Kubela. Poslední minuty tréninky jsme věnovali hře 5+1 na čtvrtinu hřiště. Týmy byly velmi vyrovnané, kluci pořádně makali a zápas skončil krásným výsledkem 4:3.

Po polední pauze jsme si pro kluky připravili překvapení v podobě turnaje ve stolním tenise. K této hře musíme poznamenat, že kluci mají co zlepšovat. Vítězem turnaje se nakonec stal Pepa Kudrna.

Při odpoledním tréninku byly na programu další čtyři disciplíny z proslulé akamdemie Manchesteru United. Nožičky, disciplínu Paula Scholese, vyhráli Tomáš Strašík a Radek Švarcbek. Další cvičení, tentokráte cvičení Luise Naniho, zaměřené na krátké přihrávky silnější nohou nejlepé zvládl Pepa Kudrna a slalom podle Cristiana Ronalda se naopak nejvíce vyvedl Denisi Boguajovi. Posledním cvičením byl lob do terče (cvičení Ria Ferdinanda), ve kterém najvíce bodů nasbíral Tomáš Strašík.

Po náročném dni jsme po večeři vzali kluky do vířivky a uložili je ve 21:30.

 

 

 

 

 

 

 

LFŠ 2013 – Dříteň 24.7. – 27.7.

Den 1.

Do Dřítně dorazili kluci mezi jednou a druhou hodinou odpoledne, následovala lékařská prohlídka, kterou prošli všichni hráči a po krátkém úvodním slovu se kluci ubytovali. Po odpolední svačině už následovala první tréninková jednotka. Kluci se v ní rozdělili do třech družstev a vystřídali se na třech stanovištích. V prvním se snažili obejít protihráče jeden na jednoho a zakončit akci střelou, druhé bylo zaměřeno na vedení míče a orientaci v prostoru v takzvaném zrdcadle a při třetím cvičení kluci procvičovali přihrávky v pohybu se zpracováním. Na konci tréninku pak byla tradičně liga mistrů, což je turnaj dvojic, který po dramatickém vývoji vyhrála dvojce Artur Gajdoš a Adam Radba.

V půl sedmé byla na programu večeře a po krátké pauze jsme pro kluky připravili první cvičení z akademie Manchesteru United, konkrétně cvičení s názvem Paul Scholes, při kterém se kluci snažili během jedné minuty přejít žonglováním (nožičky, vejštičky) desetimetrový úsek co nejvícekrát. V tomto cvičení se nejvíce dařilo Ivanu Penčevovi, který zmíněný desetimetrový úsek dokázal zdolat čtyřikrát. Zbytek vždy dělal jiná cvičení, jedna parta hrála „fotbalové piškvorky“ a druhá skupina se věnovala technickým disciplínám na malém prostoru.

Tesně před večerkou, která byla ve 22:00, se kluci protáhli a uvolnili svaly, aby byli připraveni na další den.

 

 

 

 

 

Den 2.

Druhý den začal budíčkem v 7:30, protože snídaně byla naplánována už na třičtvrtě na osm. Když se kluci vrátili ze snídaně, trenéři už pro ně měli připravenou první tréninkovou jednotku, při které si kluci vyzkoušeli další čtyři disciplíny ze školy Manchesteru United. Tentokráte to byla cvičení Ruuta van Nistelrooye, Ryana Giggse, Ria Ferdinanda a Luise Naniho.

Dlouhá přihrávka vzduchem na terč (Rio Ferdinand) se nejvíce povedla Ondrovi Lillingovi, ve speciálním slalomu (Ryan Giggs) nejvíce vynikali Artur Gajdoš a Adam Špaček, dalším cvičením byla střelba oběma nohama na malé branky (Ruut van Nistelrooy), ve které zaznamenal nejlepší výsledky opět Artur Gajdoš a při krátké přihrávce svou silnější nohou (Luis Nani) je velmi těžké určit toho nejlepšího, neboť byli šikovní všichni kluci.

Po obědě jsme klukům dopřáli dlouhou polední pauzu a v půl 4 začala další tréninková jednotka, jejíž první půlhodinka se odehrála v tělocvičně, kde jsme se zabavili netradičními hrami jako například psím fotbalem, přetahováním nebo hrou na myslivce. Potom už kluci vyběhli na trávník a procvičovali střelbu po různých kombinacích ve trojicích, poziční hru v systému šesti proti třem a zahráli si i fotbal čtyři na čtyři s volným hráčem.

Zlatým hřebem večera byl poté turnaj čtyřčlenných týmů ve florbale, ve kterém zvítězil tým FC Mistři ve složení Tomáš Bělaška, Ondra Lilling, Ondra Sedláček a Artur Gajdoš, který ze šesti zápasů dokázal získat úctyhodných 15 bodů.

 

 

 

 

 

 Den 3.

Druhý den začal snídaní v 7:45, po ní si šli kluci vyzkoušet tréninkový program Michaela Rummeniggeho, který je zaměřen na individuální herní činnost jednotlivce s míčem a obsahoval dovednostní soutěže všeho druhu, od měření rychlosti střely, přes trefování kuželek, hlavičkování do koše, přihrávku vzduchem do koše, přihrávku do “sopky”, slalom nebo přesnost střelby až po hru jeden na jednoho v “kleci”.

Protože venku bylo velmi horko rozhodli se trenéři udělat rozvičku před odpoledním tréninkem v hale. Na trávník se tak kluci dostali kolem čtvrté hodiny, aby si zahráli mezi sebou fotbal. Hrálo se 6+1, kluci byli rozděleni do čtyř týmů a hrálo se systémem každý s každým. Ze tří zápasů nasbíralo nejvíce bodů mužstvo ve složení Adam Špaček, Hynek Hruška, Vojta Musil, Ondra Novák, Adam Radba, Ondra Čoudek a Fanda Čoudek.

Večer jsme klukům v tělocvičně připravili opičí dráhu na které se vyřádili a potom už následovala večerka, která byla ve 22:00.

 

 

 

 

 

 Den 4.

Poslední den dopoledne byly na programu poslední tři disciplíny ze školy Manchesteru United, Roy Keane, Patrice Evra a Cristiano Ronaldo. Dlouhé a krátké prihrávky, nebo-li cvičení Roye Keana, nejlépe zvládli Vojta Musil a Artur Gajdoš. Slalom podle Cristiana Ronalda měl hned nějolik vítězů. Filip Hlucháň, Ondra Lilling, Adam Špaček a Artur Gajdoš zvládli za 30 sekund obejít nejvíce kuželů a zaslouženě tak vyhráli tuto disciplínu. Poslední disciplínou pak byly krátké přihrávky slabší nohou (Patrice Evra), kde žádný z kluků nedokázal trefit všechny čtyři branky. Tři branky trefili Petr Falout, Dominik Kilacsko a Matěj Křikava.

Poslední tréninková jednotka se odehrála kvůli velmi teplému počasí na půl v hale a na půl na hřišti. V hale se kluci rozvičili, zahráli si zábavné hry a poté už se šlo na hřiště, kde se hrála prestižní „Liga mistrů“, nebo-li turnaj dvojic. Ten nakonec vyhrála po vyrovnaných zápasech dvojice Ivan Penčev a Dominik Kilacsko.

Nakonec následovalo zakončení letošního kempu Letní fotbalové školy pro ročník 2004, hráče si převzali rodiče a vydali se domů.

 

 

 

 

 

LFŠ 2013 – Písek 10.7. – 13.7.

Den 1.

Příjezd druhého turnusu byl naplánován mezi 10:00 a 11:00, předání rodičů do naší péče proběhlo bez komplikací, a tak se kluci ještě před obědem mohli ubytovat, porozhlédnout se po areálu a seznámit se s trenéry.

Po obědě následovalo společné focení v dresech, které od nás kluci dostali, a poté se šlo na první tréninkovou jednotku. Ta byla postavená tak, aby se kluci mezi sebou lépe poznali a aby se na ně trenéři podívali. Po rozcvičení následovalo cvičení na průnikové přihrávky přes dva bránící hráče. Poté se hrály fotbalové piškvorky, které využívají logické myšlení, orientaci v prostoru a výbušnost. Na závěr pak kluci byli rozděleni do dvojic a hráli mini fotbalový turnaj dva proti dvěma. V turnaji se nejvíce dařilo dvojicím Honza Řepa s Danym Torresem a Pepa Procházka s Tomášem Jandou.

Po tréninku následovala večeře a po ní jsme s kluky vyrazili na bowling. Poskládané týmy byly velmi vyrovnané, ale z vítězství se nakonec radoval tým ve složení Tonda Sypal, Robin Polanský, Filip Janota, Honza Vítovec, Honza Rešl, Dany Torres a trenér Vašek Hrabík ml. Nejvíce se na bowlingové dráze dařilo Fandovi Podlahovi a Filipu Kyrianovi a v jedné hře nejvíce naházel David Holoubek, a to 101 bodů.

 

 

 

 

 

Den 2. 

Druhý den začal snídaní v 8:30, po ní si šli kluci vyzkoušet tréninkový program Michaela Rummeniggeho, který je zaměřen na individuální herní činnost jednotlivce s míčem, a který se odehrával na umělé trávě. Trénink obsahoval dovednostní soutěže všeho druhu, od měření rychlosti střely, přes trefování kuželek, hlavičkování do koše, přihrávku vzduchem do koše, přihrávku do “sopky”, slalom nebo přesnost střelby až po hru jeden na jednoho v “kleci”.

Po obědě byl na programu klasický trénink na hřišti zaměřený na základy střelby, dlouhé přihrávky a hru jeden proti jednomu. Zatímco polovina kluků trénovala dlouhé přihrávky pomocí cvičení z fotbalové akademie Manchesteru United, a to cvičení dlouhé přihrávky vzduchem na terč pojmenované po Riu Ferdinandovi a cvičení Roye Keana, ve kterém bylo cílem, co nejrychleji přihrát po zemi do různě vzdálených branek,  druhá polovina se věnovala již zmiňované hře jeden proti jednomu a střelbě z různých pozic a vzdáleností s určeným prostorem, kam mají hráči střelu umístit.

Večer byla naplánovaná hra tenisu a florbalu, podle toho, co kluci hrají raději. Více jak polovina jich tedy odešla na tenis na nedaleké tenisové kurty a zbytek odehrál v tělocvičně velmi vyrovnaný zápas ve florbale.

 

 

 

 

Den 3.

Ráno se kluci po snídani vydali na beachvolejbalové hřiště, kde mezi sebou sehráli turnaj v plážovém fotbálku. Bylo pět týmů po pěti hráčích a hrálo se systémem každý s každým. Vítěz měl možnost zahrát si proti trenérům. Z vítězství se nakonec radoval tým ve složení Filip Janota, Míša Štrouf, Fanda Podlaha, Lukáš Perina a David Pravda. Zápas s trenéry se rozhodoval až v pokutových kopech, kde se ukázala zkušenost trenérů a napínavý duel vyhráli.

Po obědě čekalo kluky odreagování na horolezecké stěně. Všichni byli moc šikovní a každý z nich vylezl alespoň do půlky desetimetrové stěny. Lukáš Perina, David Pravda, Míša Torres, Lukáš Pěnka a Pepa Procházka se ukázali jako největší „veverky“.

Večer se poté kluci utkali s Píseckým ročníkem 2000, hrálo se na šířku hřiště systémem 7+1. Soupeř byl fyzicky vyspělejší a 2 roky už navíc hráči Písku hrají ligu. Nicméně v prvním poločase se na obou hřištích hrál vyrovnaný fotbal. Na prvním hřišti prohrála polovina kluků 1:3, přičemž jsme dali 2x břevno a na druhém hřišti, kde se v týmu LFŠ střídali dvě sedmičky, uhrála první sedmička cenou remízu 1:1, ve druhém poločase nás již Písek na obou hřištích fyzicky přehrál a výrazně se gólově prosadil. Naši hráči se sice snažili, takže předvedli pár opravdu hezkých akcí, ale střelecky se již neprosadili.

 

 

 

 

 

Den 4.

Poslední den byli na programu dvě tréninkové jednotky. Při té dopolední si kluci vyzkoušeli další dvě cvičení ze školy Manchesteru United, a to cvičení pojmenovaná po Ryanu Giggsovi, kde bylo cílem co nejrychleji projít netradiční slalom a Ruutu van Nistelrooyovi, ve kterém se kluci snažili levou a poté pravou nohou trefit dvoumetrové branky v co nejlepším čase. Pro ty, kteří zrovna nedělali tato cvičení, byla připravena střelba po různých akcích a kombinacích na druhé polovině hřiště.

Odpolední trénink byl zaměřen předevší na dovednosti hráčů s míčem formou různých her, hrál se také fotbal a na závěr byla připravena „Liga mistrů“, ve které se nejdříve kluci stříháním rozdělili do dvojic a poté sehráli v těchto dvojicích deset zápasů. Celkovým vítězem se nakonec stala dvojice David Holoubek a Filip Janota, která získala největší počet bodů z již zmíněných 10 utkání.

Po tréninku následovalo ukončení letošního ročníku Letní fotbalové školy pro ročník 2002 a rodiče si poté odvezli kluky domů.

 

 

 

 

 

 

LFŠ 2013 – Písek 6.7. – 9.7.

Den 1.

Sraz hráčů měl být mezi 13:00 a 14:00, ale první se v Písku objevil Jakub Trefil už v 11:30, ve 12:00 dorazili kluci ze Slovenska, Filip s Patrikem, kteří přivezli Pennyho a hned po nich se začali sjíždět i další nedočkavci, například Marcel Jiran a další.

Na sraz dorazilo všech 21 hráčů, ale lékařskou prohlídkou bohužel neprošel Jakub Zeronik ze Slavie Praha, který si o den dříve, jak jinak než při fotbálku, přivodil zranění nohy. Po dohodě s rodiči pro něj bohužel letošní fotbalová škola skončila. Všichni hráči i trenéři mu přejeme brzké uzdravení.

Po odpolední svačině proběhla první tréninková jednotka. Všechny tréninkové jednotky budou zaměřeny na práci s míčem. Včerejší trénink byl zaměřen na orientaci hráčů v prostoru, převzetí míče a přihrávku. Hlavním tématem byl nácvik průnikových přihrávek a tréninková jednotka končila hrou 2 na 2.

Každý den čeká hráče jedno překvapení, každý den bude tréninková jednotka věnovaná jiné činnosti než fotbalu, aby hráči posílili i jiné svalové partie. Proto se včerejší večerní tríninková jednotka odehrávala v bowlingovém centru. Nejlepším hráčem byl Martin Benda a v jednom kole nejvíce naházel Honza Blažíček. Vítězným týmem po vyrovnaném boji se stal Havlis team ve složení Dan Havlíček, Lukáš Maule, Pavel Vrána, Kuba Krogner, Tomáš Michalko a trenér Máňa (Tomáš Maruška).

 

 

 

 

 

Den 2. 

Překvapení se v druhém dnu kluci dočkali hned na začátku. Dopoledne je čekal tréninkový program Michaela Rummeniggeho, který je zaměřen na individuálni herní činnost jednotlivce s míčem, a který se odehrával na umělé trávě. Trénink probíhal dovednostními soutěže všeho druhu, od měření rychlosti střely, přes trefování kuželek, hlavičkování do koše, přihrávku vzduchem do koše, přihrávku do „sopky“, slalom nebo přesnost střelby až po hru jeden na jednoho v „kleci“.

Po obědě byla na programu další tréninková jednotka na hřišti, kde se nacvičovali především dlouhé přihrávky a základy střelby. Nejdříve ale proběhla rozcvička, při které si kluci zahráli rugby a házenou. Poté už se přešlo k nacvičování přesnosti přihrávek. Zde se využilo nejpolpulárnějších cvičení ze školy Manchesteru United FC, a to cvičení dlouhé přihrávky vzduchem na terč pojmenované po Riu Ferdinandovi a cvičení Roye Keana, ve kterém bylo cílem, co nejrychleji přihrát po zemi do různě vzdálených branek.

Druhá část tréninku byla zaměřena na základy střelby z různých pozic a vzdáleností, kde se kladl důraz především na umístění střely ke vzdálenější tyči. Dále si kluci v rámci střelby zkusili zakončení z velkého úhlu, z voleje nebo z centrovaného míče.

Po tréninku následovala večeře a po ní se šlo na poslední tréninkovou jedntoku, která byla přizpůsobena tomu, co kluci mají raději, zda tenis nebo florbal. Nakonec jich na každý sport šlo 10 a je třeba říci, že ani při těchto oddechových aktivitách kluci nic nevypustili, takže většina z nich byla ráda, že byl v půl deváté  konec. Večerka byla ve 22:00 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

Den 3.

Pondělní dopoledne se odehrávalo na beachovém hřišti, kde kluci trénovali především techniku na těžkém písčitém terénu a výdrž v rámci turnaje v beachfotbálku. Po vyrovnaných zápasech se nakonec po penaltovém rozstřelu z výhry radoval tým ve složení: Nikolas Penner, Kuba Trefil, Lukáš Kubík, Honza Blažíček a Matěj Krogner.

Po obědě byla pro kluky připravena horolezecká stěna. Kluci se na ní vyřádili, a byli i tací, kteří vylezli až na samý vrchol do výšky 10 m, samozřejmě všichni byli jištěni lanem a pod přísným dohledem všech trenérů. Jako největší horolezci se v nabité konkurenci jevili Lukáš Maule, Marcel Jiran nebo třeba Honza Blažíček.

Po lezení kluky čekala večeře a od 19:00 poslední tréninková jednotka. Ta byla zaměřena na herní činnost, přechodovou fázi, orientaci v prostoru a herní myšlení. Rozcvička proběhla formou dovednostních her a fotbalové abecedy a poté už se přešlo k hlavní náplni. Ta byla složena z různých kombinací se zakončením, zakončením po centru a z různých herních variací, které obsahovaly hru jeden na jednoho, dva na jednoho, dva na dva, tři na jednoho, tři na dva a tak dále.

Brankáři absolvovali svůj vlastní trénink s píseckým odchovancem Janem Satrapou. Poté se kluci vrátili na pokoje a večerka proběhla jako vždy v poklidu po desáté hodině.

 

 

 

 

 

Den 4.

Ve středu dopoldne čekala kluky klasická tréninková jednotka na travnatém hřišti, jejíž hlavní náplní byla herní činnost, obcházení hráče na malém prostoru a střelba po přihrávce z křídelního prostoru. Ke konci tréninku přijel patron letošního ročníku LFŠ David Lafata, proběhlo společné focení, poté si s nimi David zahrál fotbal a nakonec ho kluci vyzpovídali všetečnými otázkami a vyfotili se s ním.

Po obědě se začali sjíždět první rodiče, ale kluky ještě čekal závěrečný trénink. Na něm kluci po rozcvičce hráli různé dovednostní soutěže ve dvojicích na udržení míče ve vzduchu, poté si vyzkoušeli jedno cvičení ze školy mládeže FC Barcelona a nakonec se hrála prestižní Liga mistrů ve speciálním podání dva proti dvěma, kterou po vyrovnaných zápasech ovládla dvojice Martin Michal a Filip Lichý.

Kolem páté hodiny proběhlo zakončení LFŠ 2013 pro ročník 2001 a rodiče si odvezli kluky domů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termíny nástupů a odjezdů na/z LFŠ 2013 pro jednotlivé turnusy:

Písek 6.7. – 9.7. 2013

nástup na hřišti v Písku: 6.7. mezi 13:00 a 14:00 (stravování začíná odpolední svačinou)

odjezd: rodiče si pro své děti přijedou 9.7. mezi 16:30 a 17:30

 

Písek 10.7. – 13.7. 2013

nástup na hřišti v Písku: 10.7. mezi 10:00 a 11:00 (stravování začíná obědem)

odjezd: rodiče si pro své děti přijedou 13.7. mezi 16:30 a 17:30

 

Dříteň 24.7. – 27.7. 2013

nástup na hřišti v Dřítni: 24.7. mezi 13:00 a 14:00 (stravování začíná odpolední svačinou)

odjezd: rodiče si pro své děti přijedou 27.7. mezi 16:30 a 17:30

 

Nová Včelnice 3.8. – 6.8. 2013

nástup na hřišti v Nové Včelnici: 3.8. mezi 13:00 a 14:00 (stravování začíná odpolední svačinou)

odjezd: rodiče si pro své děti přijedou 6.8. mezi 16:30 a 17:30

 

 

Věci, které je potřeba mít na LFŠ 2013

Trénink: kopačky, chrániče, sálovky, tenisky, trenýrky, tričko, šusťákovou, štulpny, ponožky (vše v takovém množství aby při náhlém dešti mohl trénovat v suchém oblečení)

Volný čas (dle možností): florbalovou hokejku, malý míček, propisku, sešit, tenisovou raketu (pouze pro Písek a Dříteň), pálku na stolní tenis, plavky, sandále, trenky, tričko, teplákovou soupravu (nejlépe svého týmu), tenisky, čepici, opalovací krém, repelent

Hygiena: ručníky, kartáček, pastu, sprchový gel, krém

+ KARTIČKA POJIŠTĚNCE !!!

 

 

 

 

Aktualizovány termíny konání pro rok 2013 (naleznete v sekci LFŠ 2013), neváhejte a vyplňte si přihlášku včas!

 

NOVÝ PROJEKT – E.ON FOTBALOVÁ ŠKOLA

Velkou novinkou je E.ON fotbalová škola pro hrače narozené v roce 2003. Celý projekt je především sedmidenní. Více informací na:

 

Výměna patronů

Změnou v roce 2013 je také výměna patronů Letní fotbalové školy. David Lafata, český reprezentant a hráč AC Sparta Praha, vystřídá pro rok 2013 na tomto postu svého reprezentačního kolegu Tomáše Sivoka v současné době hrajícího za Beşiktaş Istanbul.