Subscribe to our RSS Feeds


Vítejte na stránkách projektu Letní fotbalová škola 2023!

LETNÍ FOTBALOVÁ ŠKOLA 2015

Žádné komentáře »

Vážení rodiče, hráči, trenéři, přátelé, kamarádi.

Protože právě probíhající fotbalový podzim se blíží ke svému konci a pomalu začneme přemýšlet o Vánočních dárcích, rádi bychom Vám oznámili, že i v létě roku 2015 budeme pro mladé fotbalisty pořádat naše letní fotbalové kempy. Opět pro Vás připravujeme řadu novinek a vylepšení, které by měly přinést ještě větší zájem, spokojenost a radost všech zúčastněných hráčů i trenérů.

Až na výjimky pojedeme opět a stále jako jediní po ročnících. Nejstarší bude letos ročník 2003, ale díky velkému zájmu hráčů z ročníku 2002 zde určitě povolíme výjimky. Termín bude od 5. do 8. července a rádi bychom si zopakovali krásné zážitky z lázeňského městečka Třeboň. V tomto dalším skvělém sportovním areálu by měl strávit svůj turnus i ročník 2004. Pro fotbalovou akademii E.ONu budeme letos zajišťovat rovněž v Třeboni další ročník Letní E.ON fotbalové školy. Pro příští prázdniny se bude poprvé jednat o ročník 2005 a nejen všechna sportoviště, ale i kompletní lázeňské zázemí je již rezervováno od 19. do 25. července 2015. Samostatný turnus bude mít letos i ročník 2006, pro který připravujeme velmi zajímavou trenérskou dvojici. Stávající termín je plánován na 26. až 29. července. Od 30. 7. do 2. 8. přivítáme již velmi oblíbený ročník 2007. Jeho hráči se již na jaře zúčastní krásného mezinárodního turnaje a v dalším roce budou nejmladší kategorií, která vyrazí do zahraničí na čtyřdenní turné. Nejmladší kategorií bude letos ročník 2008, rádi bychom ho uspořádali díky skvělému zázemí určitě ve Dřítni od 6. do 9. srpna a budeme mít kapacitu 28 hráčů. Kapacitu zde již dnes uvádíme proto, neboť zde, jako pravidelně předpokládáme velký počet zájemců z řad velmi talentovaných malých fotbalistů.

Neskrýváme obrovskou radost, že se nám kromě hráčů hlásí na LFŠ stále více profesionálních trenérů těch nejmenších kategorií, kteří se těší nejen na tréninkové jednotky s opravdu skutečně skvělými malými fotbalisty, ale i na výměnu zkušeností se svými trenérskými kolegy. Přestože jsme již do letošního roku měli na trenérských postech výborné mládežnické trenéry z tradičních ligových klubů Sparta Praha, Slavie Praha, Bohemians Praha 1905, Sigma Olomouc, Dynamo České Budějovice, Zbrojovka Brno, Trenčín, Žilina či Slovan Bratislava, rádi bychom i nadále s těmito trenéry spolupracovali a dál rozšiřovali spolupráci s dalšími ligovými týmy. Nerad bych zde zapomněl na létající trenéry z FAČR nebo na trenéry Táborska, Písku, Velkého Meziříčí, Sparty Brno nebo z FA v Malackách.

Tyto termíny turnusů LFŠ, především místa konání, ale bohužel i maximální kapacity jednotlivých kempů, kam letos budou mít možnost děti přijet, aby nás potěšily svými fotbalovými dovednostmi a zároveň se zdokonalily v různých fotbalových, sportovních i jiných, např. jazykových aktivitách, mohou být postupně aktualizovány na našich webových stránkách www.letnifotbalovaskola.cz.

Pevně věříme, že i příští rok si užijeme spoustu zábavy, setkáme se s našimi kamarády a poznáme další mladé talenty z celé České a Slovenské republiky.

Pro účastníky Letní fotbalové školy 2014 mám ještě informaci, že kromě ročníku 2002, který již absolvoval turnaj v Rumunsku, budou všechny ostatní nominace nahlášeny do 31. 3. 2015. Ročník 2001 pojede na čtyřdenní turné do Itálie, ročníky 2004 a 2005 do Německa a pro ročníky 2003, 2006 a 2007 bude na jaře zajištěn zajímavý mezinárodní turnaj.

Za celý tým Letní fotbalové školy Vás tímto vítám při zahájení LFŠ 2015.

Info 28 října 2014

LFŠ

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem LFŠ
Logo LFŠ

Motto: „Dobrého hráče z Tebe neudělá skvělé zázemí ani výborný trenér, ty Ti jen rychleji pomohou, ale jen stejně dobří nebo lepší spoluhráči a protihráči, ovšem stejného věku.“ fotbalový trenér Václav Ježek.

 

 


Poslední akcí Letní fotbalové školy před červencovým pozastavením projektu budou Repre výběry LFŠ pro ročníky 2010, 2011, 2012 a 2013, které se poslední květnový víkend zúčastní  velmi kvalitně obsazených turnajů v Německu. Stejně jako v minulých letech a stejně jako jejich předchůdci si zahrají ve svých kategoriích s evropskými velkokluby:


Doporučujeme


Letní fotbalová škola 2023

Projekt Letní fotbalové školy bude od července 2023 pozastaven.

Ahoj všichni,

po 13 letech jsme se rozhodli projekt Letní fotbalové školy pozastavit vzhledem k malému zájmu hráčů, trenérů, ale i možných potencionálních sponzorů. Jedním z důvodů je i skutečnost, že už nedokážeme udržet ten nejdůležitější z 5 základních principů, na kterých jsme Letní fotbalovou školu vybudovali. Jedná se o princip, díky kterému jsme byli naprosto jedineční a kdy jsme měli v každém turnusu pouze hráče ze stejného ročníku. Bohužel již v posledních ročnících jsme nedokázali zabezpečit ani další z těchto principů, protože nám již chyběli jako hlavní šéftrenéři některých turnusů trenéři ligových týmů z konkrétních ročníků, ovšem počet 8 hráčů na jednoho trenéra při tréninkové jednotce jsme dodrželi do posledního turnusu. U dalších tří principů jsme problém neměli. Udrželi jsme Letní fotbalovou školu po celých 13 let na různých místech krásných jižních Čech, v posledních letech v Třeboni díky skvělé spolupráci s panem Skálou a jeho fotbalovým oddílem, městem a především s panem Břízou a jeho hotely. Nabídli jsme dětem pestrou pohybovou aktivitu včetně výuky fotbalové angličtiny či němčiny. Posledním principem je pracovat s účastníky LFŠ i po jejím skončení, což jsme vždy splnili (až na Covidové období) formou Repre výběrů LFŠ, které jsme posílali do zahraničí, především do Německa.

Za 13 let, za 13 červencových měsíců jsme otevřeli 52 turnusů ( nejvíce 7 v roce 2014 ), přivítali jsme zde 1 464 dětí ( nejvíce 164 v červenci 2017 ), sehnali jsme 137 velmi kvalitních trenérů ze 14 ligových týmů (včetně 4 slovenských oddílů), kteří byli vždy na několika turnusech. Po 13 Letních fotbalových školách jsme poslali 10x hráče do zahraničí (Německo, Anglie, Rumunsko), 2x nám to zhatil Covid (z LFŠ 2020 a 2021) a z loňské Letní fotbalové školy vyrazí Repre výběry LFŠ do zahraničí až 27. a 28. května 2023. Do zahraničí jsme tak poslali 37 reprezentačních výběrů, ve kterých se vystřídalo 463 hráčů a poslední tři výběry pošleme letos v květnu.

V roce 2011 jsme začali jedním turnusem pro ročník 2001 a jsme velice pyšní, že pro řadu hráčů byl následný Repre výběr LFŠ první velkou akcí, která jim otevřela cestu do velkého fotbalu, řada kluků prošla skutečnými reprezentačními mládežnickými výběry, velmi sledovanou „21“ a nyní mají svá pevná místa v základních sestavách zahraničních, slovenských, ale i českých prvoligových týmů. Moc bychom si přáli, aby se i hráčům v následujících mladších ročnících dařilo podobně nebo i lépe.

Přesto se bohužel Letní fotbalová škola v červenci 2023 neuskuteční.

Moc děkujeme za pochopení. Vašek Hrabík, Tomáš Maruška a David Lafata.


 

LFŠ 2022 je před námi. Všichni jste vítáni!

 

LFS2022_letak_predni LFS2022_letak_zadni 

Navštivte náš YouTube kanál -> Letní fotbalová škola


Prezentace projektu LETNÍ FOTBALOVÁ ŠKOLA 2021

(automaticky se spustí video z našeho YouTube kanálu)
video_96

LFŠ 2008-9

video_96

LFŠ 2010

video_96

LFŠ 2011 a mladšíReportáž Jihočeské televize z Letní fotbalové školy 2020

 


Hlavními partnery, kteří zajišťují pitný režim LFŠ již od roku 2016 jsou:


 

Patroni Letní fotbalové školy:

Dosavadními patrony Letní fotbalové školy byli do roku 2012 český reprezentant Tomáš Sivok a od roku 2013 je patronem jeho bývalý reprezentační kolega a bývalý kapitán AC Sparta Praha David Lafata.

Kontakt:

Ing. Václav Hrabík, +420 602 681 509

[email protected]

www.letnifotbalovaskola.cz

30 dubna 2011