Czech-Slovakia Team, Německo, ročník 2008

NĚMECKO 7. – 9. 6. 2019 – ROČNÍK 2008

Nominace: Ročník 2008 – U11:

Horní řada zleva: Trenér Krtek Michal, Korpas Martin ( Slovan Liberec ), Mašata Daniel ( SK Dynamo ČB ), Šneidr Jiří ( FC Vlašim ), Kopřiva Filip ( FK Slavoj Český Krumlov ), Palaščák Martin ( Slovan Liberec ), trenér Vaňátko Martin. Dole zleva: Divoký Vojtěch ( Jiskra Třeboň ), Kašpar Adam ( FC Velké Meziříčí ), Hubáček Marek ( TJ Sušice ), Šafařík Filip ( FK Náchod ), Šíma Dominik ( SKP ČB ), Škoda František ( TJ Dačice ).

Hodnocení turnaje:

Kategorie U11 odehrála zahraniční turnaj v Německu a po dlouhé době se tak mohla díky výsledkům ve skupině měřit se zajímavými týmy. V prvních zápasech skupiny (sobota) se nám moc nedařilo, hra na nás byla velmi rychlá, důrazná a technicky vyspělá. Postupně se nám ale podařilo na rychlost zvyknout a odehrát vyrovnané zápasy (i vítězně), přesto nás u některých hráčů trápila nervozita a slabší technické dovednosti. Nicméně je velká škoda, protože kluci některé nedostatky nahrazovali velkou bojovností, že jsme alespoň jeden z klíčových zápasů nedotáhli k vítězství, neboť jsme si mohli zahrát TOP skupinu s evropskými velkokluby. Na druhou stranu i nedělní začátek stříbrné skupiny byl velmi těžký. Utkání pro nás byla velká škola, kde hráči soupeře technicky a hlavně rychlostně a výrazně pohybově nám moc míč nepůjčili. Nedělní závěrečnou skupinu o 65. místo jsme však vyhráli a především se nám podařilo porazit tým Olympique Lyon a kluci si odvážejí cenný skalp věhlasného francouzského týmu.

Společné foto s francouzským týmem Olympique Lyon.

Naše výsledky: 65. místo z 240 týmů

Pátek: Přátelské utkání:

Czech-slovakia Team – Akademie Eintracht Frankfurt 11:9 Mašata 4, Škoda 3, Palaščák 2, Šíma, Divoký.

Sobota: Zápasy ve skupině:

1. Czech-slovakia, 1. Brighton Hove Albion FC (GB) 0:4; 2. Czech-slovakia Team, 3. BVC Bloemendaal (NL) 0:1; 4. SV Wehen Wiesbaden 3:0 Mašata 2, Korpas; 5. Vorwärts Spoho 3:0 Škoda, Hubáček, Kašpar.

Zápasy o postup do výkonnostních skupin:

1. Brighton Hove Albion FC (GB); 2. FC Bologna 0:0; 3. Czech-slovakia Team; 4. FC Viktoria Köln 2:2 Šíma, Mašata.

Neděle: Zápasy o umístění – platinová skupina o 49 – 72. místo:

1. Wolverhampton Wanderers 0:2; 2. Bröndby Kopenhagen 0:0; 3. RW Essen 1:3 Mašata; 4. Czech-slovakia Team.

Zápasy o umístění – platinová skupina o 65 – 68. místo:

1. Czech-slovakia Team; 2. Olympique Lyon 2:0 Šafařík, Korpas; 3. FC Freudenberg 1:0 Divoký; 4. RW Essen 5:0 kont.

Výsledky nejlepších 8. týmů.

O 7. místo: Real Mallorca (ESP) – Real Saragossa (ESP) 3 : 0; O 5. místo: Epinay Academie Paris (F) – Eintracht Frankfurt 3:2; O 3. místo: Karlsruher SC – FC Genua 2 : 0; FINÁLE: FC Bayern München – FC Inter Mailand 3:2 pen.

Společné foto s italským týmem FC Bologna.